Ana sayfa / gerçek medyumlar / ayırma büyüleri

ayırma büyüleri

Ayırma büyüleri kimi zaman eşler için yapılan, kimi zaman sevgilileri ayırmak amaçlı yapılan ayırma büyüsü hakkında detayları sitemizde bulabilirsiniz. Ayırma büyüsü çeşitleri ve hangi amaçlar için yapılır.

ayırma büyüleri ayırma büyüleri ayırma büyüleri ay rma b y leri 300x164Yaşanan en tutkulu ilişkileri bile kısa zamanda bitirme gücüne sahip olan ayırma büyüleri özellikle istenen amacı kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları için çoğu zaman fazla talep almaktadırlar. medyumlar bu işlemleri yaparken partnerlerin her ikisine ait olan resim, isim bilgileri veya kişisel eşyaları kullanmaktadırlar. Aynı zamanda yapılan işlemlerden sonra okunan duaların da çok büyük önemi vardır.

Ayırma Büyüleri

Bu işlemlerin en önemli özelliği öncelikle etkilerini ortaya çıkarırken insanlara kesinlikle zarar vermemesidir. Bu konuda yapılan çalışmalarda kullanılan nesneler ve aynı zamanda kullanılan teknikler çok önemlidir. Bilindiği gibi birbirlerini çok seven iki kişinin bir anda birbirlerinden soğumalarını sağlamak çok zordur veya imkansızdır. Bunu kısa yoldan halletmenin en kolay yolu ise partnerlerin düşüncelerini etki altına almak ve aynı zamanda bilinçaltılarına etki etmektir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

İnsanların birbirlerinden ayrılmalarını sağlamak için yapılmakta olan bu işlemler ortaya çıkardıkları enerjiler ile istenen sonucu kısa zaman içinde ortaya çıkarabilmektedirler. Bugüne kadar birçok ilişkinin bitmesini sağlamış olan bu işlemler özellikle kısa zaman içinde en tutkulu ilişkileri dahi bitirme özelliğine sahiptirler. Bu tarz işlemlerde ortaya çıkan enerjilerin doğru bir şekilde yönlendirilmesi çok önemlidir. Özellikle insanlar zarar vermeden sadece düşüncelerini değiştirip partnerlerinin uzaklaşmalarını sağlamak ciddi bir emek ve deneyim istemektedir.

Sevgiliden Ayırma Büyüsü

İnsanların sevgililerinden ayrılmalarını sağlamak için öncelikle doğru teknikler ile kullanılarak yapılmış olan sevgiliden ayırma büyülerinin kullanılması gerekmektedir. Bu alanda yapılan işlemlerde kullanılan teknikler ve nesneler çok önemlidir. Medyumlar genellikle partnerlerin kendilerine ait olan eşyalar ile yapılan işlemlerin her zaman için en etkili işlemler olduğunu belirtmektedirler.

Eşten Ayırma Büyüsü

İnsanların sevdikleri eşlerinden ayrılmaları her zaman için hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri üzmektedir. Bu alanda yapılan işlemlerin çoğundan istedikleri sonuçları almış olan medyumlar özellikle eşten ayırma büyüsü gibi talepler ile kendilerine gelen kişilerin kısa zaman içinde istedikleri sonuca ulaştırmaktadırlar.

Sevdiğinden Ayırma Büyüsü

İnsanları sevdikleri kişilerden ayırmak her zaman için çok üzücü bir durumdur. Bu duruma düşmek istemeyen insanlar özellikle kendilerini koruma altına almak için öncelikle manevi koruma işlemleri yaptırmak istemektedirler. Bu sayede yapılacak olan kötü niyetli tüm işlemlerden kendilerini ve ilişkilerini koruma altına alabilmektedirler. Sevdiğinden ayırma büyüsü ile kısa zaman içinde amaçlarına kolay bir şekilde ulaşabilecek olan insanlar bunun için ne kadar beklemek zorunda olacaklarını asla bilmemektedirler.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulabilmesi için yapılacak en doğru işlem çok güçlü duaların düzenli olarak okunmasıdır. Özellikle bozulacak olan büyülere en uygun duaların seçilmesi çok önemlidir. Günlerin belli zamanlarında ve belli adetlerde okunması gereken bu dualar kısa zaman içinde istenen sonucun alınmasını ve ayrılık büyüsünün etkilerinin yok olmasını sağlayabilmektedir.

Ayırma Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bir ilişkide ayırma büyüsünün etkili olduğu ani ayrılıklar veya partnerlerin birbirlerine karşı olan ilgilerinin bir anda yok olması ile anlaşılabilir. Ancak en garanti yöntem ise bakım işlemi yapmaktır. Bu sayede ayırma büyüsünün etkileri kesin olarak görülebilmektedir.

 

3 YORUM

 1. ayırma büyüsü yaptırdım

  Merhaba adım asiye 28 yaşındayım 9 yıldır evliyim son bir senedir eşimle aramda sürekli tartışmalar oluyordu ve eşimin beni başkasıyla aldattığını öğrendim arkadaşımın tavsiyesi üzerine hocamı buldum ve bakım yaptırdım kadının eşime bağlatma büyüsü yaptırdığını öğrendim ve etkili ayırma büyüsü yaparak eşimi o kadından ayırdım şimdi çok şükür mutluyuz herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim Saolun Hocam

 2. Bedirhan

  Merhabalar Hocam.Ben hocama derdimi anlattım.çok sıkışıktım ve başım beladaydı ama hocamı aradığımda herşey yoluna girdi.Çok teşekkür ederim hocam.

 3. Hande

  benim adım hande ve 1 yıllık yeni bir evliliğim var güzel giden bir evliliklerde hep mi bir sorun yaşanır veya hep mi bir sıkıntı olur. eşimin eski nişanlısı eşimi evlendiği günden bellidir rahat bırakmıyor. aramalar mesaj atmalar görüşmek istemeler bunları yakaladıktan sonra bu kadını hayatımızdan uzaklaştırmak istedim olmadı. bu sayfaya denk geldiğimde ise hoca ile görüştüm ve ayırma büyüsü ile soğutma büyüsü yapılır ve bu kişi hayatınızdan çıkar dedi. valla adam dediğini de yaptı 2 hafta zaman istedi ve bilgilerimi resim 2 hafta olmadan eşimin eski nişanlısı artık hayatımızdan çıkmıştı. bu hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan son anda kurtuldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir