Ana sayfa / gerçek medyumlar / ayırma büyüleri

ayırma büyüleri

Ayırma büyüleri kimi zaman eşler için yapılan, kimi zaman sevgilileri ayırmak amaçlı yapılan ayırma büyüsü hakkında detayları sitemizde bulabilirsiniz. Ayırma büyüsü çeşitleri ve hangi amaçlar için yapılır.

Yaşanan en tutkulu ilişkileri bile kısa zamanda bitirme gücüne sahip olan ayırma büyüleri özellikle istenen amacı kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları için çoğu zaman fazla talep almaktadırlar. medyumlar bu işlemleri yaparken partnerlerin her ikisine ait olan resim, isim bilgileri veya kişisel eşyaları kullanmaktadırlar. Aynı zamanda yapılan işlemlerden sonra okunan duaların da çok büyük önemi vardır.

Ayırma Büyüleri

Bu işlemlerin en önemli özelliği öncelikle etkilerini ortaya çıkarırken insanlara kesinlikle zarar vermemesidir. Bu konuda yapılan çalışmalarda kullanılan nesneler ve aynı zamanda kullanılan teknikler çok önemlidir. Bilindiği gibi birbirlerini çok seven iki kişinin bir anda birbirlerinden soğumalarını sağlamak çok zordur veya imkansızdır. Bunu kısa yoldan halletmenin en kolay yolu ise partnerlerin düşüncelerini etki altına almak ve aynı zamanda bilinçaltılarına etki etmektir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

İnsanların birbirlerinden ayrılmalarını sağlamak için yapılmakta olan bu işlemler ortaya çıkardıkları enerjiler ile istenen sonucu kısa zaman içinde ortaya çıkarabilmektedirler. Bugüne kadar birçok ilişkinin bitmesini sağlamış olan bu işlemler özellikle kısa zaman içinde en tutkulu ilişkileri dahi bitirme özelliğine sahiptirler. Bu tarz işlemlerde ortaya çıkan enerjilerin doğru bir şekilde yönlendirilmesi çok önemlidir. Özellikle insanlar zarar vermeden sadece düşüncelerini değiştirip partnerlerinin uzaklaşmalarını sağlamak ciddi bir emek ve deneyim istemektedir.

Sevgiliden Ayırma Büyüsü

İnsanların sevgililerinden ayrılmalarını sağlamak için öncelikle doğru teknikler ile kullanılarak yapılmış olan sevgiliden ayırma büyülerinin kullanılması gerekmektedir. Bu alanda yapılan işlemlerde kullanılan teknikler ve nesneler çok önemlidir. medyumlar genellikle partnerlerin kendilerine ait olan eşyalar ile yapılan işlemlerin her zaman için en etkili işlemler olduğunu belirtmektedirler.

Eşten Ayırma Büyüsü

İnsanların sevdikleri eşlerinden ayrılmaları her zaman için hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri üzmektedir. Bu alanda yapılan işlemlerin çoğundan istedikleri sonuçları almış olan medyumlar özellikle eşten ayırma büyüsü gibi talepler ile kendilerine gelen kişilerin kısa zaman içinde istedikleri sonuca ulaştırmaktadırlar.

Sevdiğinden Ayırma Büyüsü

İnsanları sevdikleri kişilerden ayırmak her zaman için çok üzücü bir durumdur. Bu duruma düşmek istemeyen insanlar özellikle kendilerini koruma altına almak için öncelikle manevi koruma işlemleri yaptırmak istemektedirler. Bu sayede yapılacak olan kötü niyetli tüm işlemlerden kendilerini ve ilişkilerini koruma altına alabilmektedirler. Sevdiğinden ayırma büyüsü ile kısa zaman içinde amaçlarına kolay bir şekilde ulaşabilecek olan insanlar bunun için ne kadar beklemek zorunda olacaklarını asla bilmemektedirler.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulabilmesi için yapılacak en doğru işlem çok güçlü duaların düzenli olarak okunmasıdır. Özellikle bozulacak olan büyülere en uygun duaların seçilmesi çok önemlidir. Günlerin belli zamanlarında ve belli adetlerde okunması gereken bu dualar kısa zaman içinde istenen sonucun alınmasını ve ayrılık büyüsünün etkilerinin yok olmasını sağlayabilmektedir.

Ayırma Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bir ilişkide ayırma büyüsünün etkili olduğu ani ayrılıklar veya partnerlerin birbirlerine karşı olan ilgilerinin bir anda yok olması ile anlaşılabilir. Ancak en garanti yöntem ise bakım işlemi yapmaktır. Bu sayede ayırma büyüsünün etkileri kesin olarak görülebilmektedir.

2 YORUM

  1. ayırma büyüsü yapan hoca

    merhabalar ben dört senedir sevdiğim adama vardım. bir anda beni bıraktı terk etti gitti başka kadına. onları birlikte görünce deliye dönüyorum onların ayrılması için elimden ne geliyorsa yaptım ve yapmaya da devam ettim. ama ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü bunları ayıramadım. bunları ayırmak için medyum hoca aradım derdime derman aradım. en sonun Edis hocayı buldum konuştuk kendisine yalvardım artık kurtar bu durumdan beni diye. Edis hoca sağ olsun 12 günlük bir çalışma yaparak bunları birbirinden ayırdı ve bu adamı tekrardan bana geri döndürdü. şimdi edis hocamın sayesinde mutluyuz artık. çalışma yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye olarak edis hoca ile çalışmalarını öneririm. 0535 891 8597

  2. Etkili aşk büyüsü yaptırmak ve sonuç

    Selam benimde başımda bazı sorunlar vardı. Bende ilk zamanlar eşimle severek evlendim ama son zamanlarda şiddet görmeye başladım. Bu yüzden ne kadar şikayetçi olsam da hep dayak yedim. Ben eşimin bana vurmasını istemiyorum beni sevmesini saymasını istiyorum oysa. Bir arkadaşımın sayesinde medyum atlas hocayla konuştum. Atlas hocanın sonuç aldığı bir çok insan varmış bende onlardan birisi olmak istedim. Ondan sebep atlas hocadan eşime bağlama büyüsü ve etkili aşk büyüsü yapmasını söyledim. Atlas hocada eşimin bilgilerini istedi ve aradan 13 gün geçmeli. 13 gün sonrasında eşin sana karşı çok farklı olacak dedi. İlk başlarda inanmak zor olsa da bekliyordum. 13 gün sonrasında eşim bana ne bir şiddet uyguluyor ne de bir fiske atıyor. Aksine bana güzel sözler söylüyor yanımda duruyor beni seviyor sayıyor. Bu durum benim çok hoşuma gitmişti. Allah razı olsun hocamdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir