Ana sayfa / gerçek medyumlar / geri döndürme büyüsü

geri döndürme büyüsü

Geri döndürme büyüsü nedir neden yapılır geri döndürme büyüsü hakkında yardım için iletişime geçebilirsiniz.

geri döndürme büyüsü geri döndürme büyüsü geri döndürme büyüsü geri d nd rme b y s  300x164

İnsanların verdikleri kararlardan kısa zaman içinde vazgeçmelerini sağlamak için kullanılan ve özellikle kısa zaman içinde istenen sonucu vermekte olan geri döndürme büyüsü özellikle inatçı yapıları ile dikkatleri çeken kişiler için her zaman en çok kullanılan işlemlerin başında gelmektedir.

Geri Döndürme Büyüsü

İnsanların düşüncelerini değiştirmek için kullanılan en etkili işlemlerden biri olan geri döndürme büyüsü özellikle verdikleri kararların kendileri veya çevrelerindeki kişiler için zararlı olabileceğini fark etmeyen kişiler için çok önemlidir. Bu işlemlerde en önemli olan konu insanların verdikleri kararları uygulamaya başlamamış olmalarıdır. Eğer verilen karar uygulamaya konulmuş ise o zaman yapılan işlemler kesinlikle istenen sonucun vermeyecektir.

İkna Etme Büyüsü

İnsanlar kimi zaman çevrelerindeki herhangi bir kişini herhangi bir konuda ikna etmekte zorlandıkları zaman bu konuda sıkıntılar yaşayabilmektedirler. Bu konuda en çok kullanılan manevi işlemlerden biri olan geri döndürme büyüsü işlemleri özellikle kısa zaman içinde insanların düşüncelerini kontrol altına alabildikleri gibi aynı zamanda kendilerine kesinlikle herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemlerin ortaya çıkardıkları sonuçlar özellikle sürekli olarak medyumların yoğun bir şekilde talep almalarına neden olmaktadır.

Geri Döndürme Büyüsü İçin Neler Gerekmektedir?

Bir kişinin verdiği karardan vazgeçmesini sağlamak için öncelikle o kişinin başka bir büyünün etkisinde olmaması gerekmektedir. Bu durumun olup olmadığını anlamak için öncelikle bakım işlemi yapılmalıdır. Daha sonra ilgili kişilerin kendilerine ait olan eşyaları temin edilip bazı özel işlemler yapılır ve bunu yanında çok güçlü dualar okunur. Bu sayede kısa zaman içinde insanların düşünceleri değiştirilip istenen şekilde davranmaları sağlanabilir.

İkna Etme Büyüsü Neden Yapılır?

İkna etme büyülerinin hangi amaçla yapıldığı isminden belli olmaktadır. Çeşitli konularda verilen fikirlere rağmen ikna olmayan ve insanların zorlayan kişilerin daha kolay bir şekilde ikna olabilmesi için çok sık bir şekilde kullanılan ikna etme büyüsü özellikle geçmiş zamanlarda çok kez kullanıldığı için günümüzde de aynı ilgi ile karşılaşmaktadır. Önemli olan doğru medyumları bulup doğru teknikler ile hareket etmeye özen göstermektir.

İkna etme büyüsü yahut gerçek medyumlar tarafından yapılan bir çalışmayı yaptırmadan bu çalışma hakkında detayları öğrenmeniz sizlere fayda sağlayacaktır.

Geri döndürme büyüsü ve ikna etme büyüsü aynı amaçlar için tercih edilen çalışmalardır. Farklı bir çalışma geri getirme büyüsü ile karıştırılır ancak farklı amaçlar için yaptırılmaktadır.

3 YORUM

 1. ikna etme büyüsü çalışması

  Merhabalar, hocama teşekkürlerimi sunmak isterim ki aldığım sonuçlardan çok memnunum. Bu kadar hızlı ve etkili bir sonuç alacağımı beklemiyordum . Teşekkürler Hocam

 2. Ayşe güvenilir medyum

  Merhaba benim kocam 2 senedir beni terk etmişti benden nefret ediyordu kayınpederim ona başka bir kadın bulup evlendirmeye kalktılar. Ben ne dediysem eşim beni dinlemedi bana boşanma davası açmaya kalktı. Bende hocamızı buldum aradım yardımcı olsun diye saolsun çok yardımcı oldu 26 gün gibi bir süre geçirdik hocamla ve hocam sayesinde eşim evine geri döndü. Saolun hocam

 3. HARUN

  hocam Allah sizden razı olsun geri getirme büyüsü ile yapmış olduğumuz çalışma istediğim gibi oldu ve ayrılıp giden eşim tekrardan evine geri döndü. 12 gün demiştiniz ama 10. cu günde her şey düzgün bir hale geldi ve 11. ci günde bütün her şey düzüne oturdu resmen. bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim. daha önce dolandırıcı medyumlar tarafından bir çok kez umutsuzluğa kapıldım. ilk başlarda olmayacak bu da diyordum. ama sağ olun bu işi temiz bir şekilde bitirdiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir