Ana sayfa / medyum / medyumlar nasıl bakım yapar

medyumlar nasıl bakım yapar

Bakım işlemleri insanların üzerlerinde manevi bir işlemin etkilerinin olup olmadığını anlamak için yapılan çok önemli ve riskli işlemlerdir. Özellikle manevi anlamda kendilerini kötü hisseden veya bir kişi için büyü işlemi yaptırmak isteyen kişiler genellikle bu işlem için medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Hatta birçok medyum büyü konusunda herhangi bir işlem yapmadan önce bakım işlemi yaparak insanların manevi durumları hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadırlar. Bu alanda yapılan işlemlerde öncelikle bakım yapılacak olan kişiler ile aynı ortamda olmak gerekmektedir.

Bunun sebebi ise insanların ortama yayılan enerjilerini daha net bir şekilde hissetmektir. Ancak bu durum mümkün değilse o zaman yapılacak en doğru seçim o kişilerin resimleri veya kişisel bilgileri ile yola çıkmaktır. Hatta birçok kişi bakım işlemlerinin telefondan dahi yapılabildiğini belirtmektedirler. medyumlar nasıl bakım yapar veya buna benzer sorular her zaman için insanların merak ettikleri ve yanıtlarını aradıkları sorular olmuştur.

Bu sebeple bu konu hakkında çok sık bir şekilde soru alan medyumlar genellikle insanlara aradıkları yanıtları kısa zaman içinde verebilmektedirler. Bakım işlemleri her ne kadar kolay bir işlem gibi görünse bile yine de medyumlar bu işlemleri çok dikkatli bir şekilde yapmakta ve her zaman en doğru sonuçları almaya çalışmaktadırlar. Özellikle riskli işlemler yapılmadan önce bakım işlemlerini yapmanın çok büyük önemi ve faydası olduğu da bilinmektedir.

2 YORUM

  1. Ücretsiz bakım yapan medyumlar

    5 ay önce ölen babam ablamla bana eşit miktarda miras bıraktı. Bizde bu mirası ablam ile ortak eşit bir şekilde bölüşmemiz gerekiyordu. Ancak ablam mirasın hepsi benim hakkım diye sürekli benimle kavga ediyordu. Beni telefonla arayıp bağırıp çağırıp suratıma kapatıyordu. En son onun evine gittim ve ben hakkımı istiyorum dedim. Oda bana sen hiç babama bakmadın hep ben onu hastaneye götürdüm getirdim diye mirasın hepsine el koydu. Benimde o parayla okulumu bitirecektim polise gitsem olmazdı ablam sonuçta. En son medyum sitesine girip bir hocadan yardım istedim. Ancak bir dolandırıcıya denk gelmişim meğerse. Paramı aldıktan sonra bana engeli basmış aradığımda hiç bir şekilde cevap vermiyor. Onun medyum sitesine yazdığımda ise beni tanımadığını söyledi. Ben ona hakkımı helal etmedim ve onu Allah’a havale ettim.Neyse ki bu dünyada hala iyi insanlar var. Edis hocaya işlem yaptırmak istedim. Edis hocayı aradım ablamın bana mirastan vermeyeceğini söyledim. Edis hoca da bana şunu söyledi enişten ablana büyü yaptırmış sana karşı soğutmuş. Bende Edis hocaya bu büyüyü bozar mısınız diye sordum oda bozarım dedi. Ve bu büyüyü Edis hoca 13 günde bozdu benim ablamla aram da eskisi gibi oldu. Artık ikimiz etle tırnak olduk. Mirası da ikimiz aramızda ortak bir şekilde paylaştık paylarımızı aldık. Bende ablamda Edis hocadan başka hocaya güvenmiyoruz artık. Çünkü Edis hoca sadece işini yapıyor. Sizlere de tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

    • sevdahan

      Edis hoca gerçekten sonuç veriyor mu çok zor durumdayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir