Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana sayfa / medyum / uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır

uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır

Bilindiği gibi ayırma büyüleri insanların yaşadıkları ilişkilerine nokta koymak ve partnerleri ile olan tüm bağlarını koparmak için yapılan çok güçlü işlemlerdir. Bu konu hakkında bilgileri olmayan kişiler genellikle medyumların bu konu hakkında yaptıkları işlemlerin var olduğunu dahi bilmemektedirler.

Özellikle uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır veya bu işlemler için neler gerekir gibi soruların yanıtlarını aramakta olan insanlar istedikleri tüm medyumlardan bu konu hakkında yardım alabilmektedirler. Bu işlemleri uzaktan yapacak olan kişiler öncelikle etki altına alınacak olan kişilerin isimlerini bir kağıt parçasına yazarlar ve daha sonra bu kağıt parçası üzerine çok güçlü dualar okuyup gizli bir yere saklanmasını istemektedirler.

Daha sonra aynı duaları düzenli olarak okumaya devam eden medyumlar istenen enerjileri harekete geçirmekte ve insanların partnerlerine karşı olan tüm bağlılıklarını kısa zaman içinde kaybetmelerini sağlamaktadırlar. Bugüne kadar birçok kez yapıldığı bilinen bu işlemler kısa zaman içinde her ilişkiye nokta koyabildiği gibi partnerler kesinlikle bu etkileri fark edememektedirler. Özellikle yaşana ayrılığın tamamen doğal sebeplerden kaynaklandığının düşünen insanlar bu etkilerden de kesinlikle zarar görmemektedirler.

Bu işlemleri yaptıracak olan kişiler öncelikle konu hakkında araştırma yapmalı ve ilk seferinde en doğru seçim için bilgi edinmelidirler. Genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkan bu etkiler insanların risk almadan kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmelerini sağladığı için uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu her zaman için medyumlara sorulmaktadır.

3 YORUM

 1. dilara

  biriyle facede tanistik sevgili olduk sadece sanalda surekli beni tehtit hakaret ediyor baskasina asik olup kendilinden beni birakip gitmesini istiyorum allah rizasi icin bana yardim edin aylemin bilmesini istemiyorum sikatet edemiyorum mecbur onunla aradinda konusmak zorunda kaliyorum mesajina cevap veririyorum nolursunuz beni kurtarin tanidi bi adam varmis herseyini o bilir søyler gecmisini øgrenir seni herkeze rezil ederim diyor yardim edin nolur bi cikmazdayim keske hic tanismasaydim onunla o turkiyede ben norvecde sadece sanalda konusup mesajlasiyoruz kurulamiyorum yardim edin

  • serdar

   DİLARA hanım hemen BARAN hocayla watsaptan yada dorudan iletişime geçmelisin kardeşim bu konularla gerçekten uzman cok güzel yardımcı oluyor sana tavsiyem heme iletişime geçmen numarasını yazıyorum baran hocanın 0534 922 62 30

  • medyum

   dilara hanım bende bir bayan olarak sizin yaşadıklarınza benzer şeyler yaşadım allah BARAN hocadan razı olsun beni çok büyük bir dertten sorundan kurtardı işallah sizede yardımcı olur kurtulursunuz baran hocayı arayın sizin sorunuzuzu birtek baran hoca yapar bu numaradan ulaşabilirsin baran hocaya 0534 922 62 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir