Ana sayfa / medyum / vefk yapılan kişi ne hisseder

vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk işlemleri genellikle insanların manevi enerjiler etki altına alındıkları işlemlerdir. Bu sebeple bu enerjiler kimi zaman etki altına aldıkları kişilerin üzerilerinde beklenmedik farklı etkilere neden olabilmektedir. Özellikle enerjileri düşük olan kişiler çok daha fazla etki altına girebilmektedir. Bu etkiler genellikle psikolojik anlamda bir sıkkınlık veya ağırlık hissi gibi görülmektedirler. Çok güçlü olduğu için insanların birçok konuda amaçlarına kolay bir şekilde ulaştırmakta olan bu işlemler tarih boyunca çok sık bir şekilde yapılmış ve insanları farklı hedeflerine ulaştırmış işlemlerdir.

İlk zamanlar sadece manevi koruma amacı ile yapılan bu işlemler günümüzde çok daha farklı amaçlar için yapılabilmektedir. Vefk yapılan kişi ne hisseder veya bu işlemler etkilerini nasıl belli eder gibi soruların yanıtlarını arayan insanlar genellikle buldukları yanıtlardan sonra aslında bu işlemlerin insanları risk altına atan işlemler olmadığını görmektedirler. Vefk yapılan bir kişi risk altına girmese bile ortaya çıkan enerjilerin ağırlığı sebebi ile kimi zaman kendilerini kötü hissedebilmekte veya manevi anlamda kendilerini kötü hissede bilmektedirler.

Özellikle enerjileri düşük olan kişiler her zaman için bu tip etkileri daha şiddetli bir şekilde yaşayabilmektedirler. Bu alanda yapılmakta olan tüm işlemler insanların psikolojilerine etki ettiği için herkese farklı bir şekilde tepki gösterebilmektedir. Bu sebeple vefk yapılan kişiler ne hisseder sorusunun yanıtlarını arayan kişiler genellikle birbirinden çok farklı yanıtlar bulabilmektedirler.

Bir yorum

  1. Şevval kaya

    ben bir çok medyum tarafından dolandırıldım ve en sonunda güvenilir medyum ararken medyum edis hocayla tanıştım. Medyum edis hocayı tavsiyeler üzerine buldum sevdiğim adama vefk yaptırmak istiyordum ve vefk yapılan kişi nasıl hisseder nasıl etki eder diye araştırmalar yaparken medyum edis hocayı tavsiye ediyorlardı her yerde tavsiyeler üzerine kendisine ulaştım ve bilgilerimi gönderim bakım sonucu vefk bana sonuç vereceğini söyledi. Sevdiğim adamla yaklaşık 1 senedir ayrıyız ve hiç bir şekilde iletişim görüşmemiz yoktu bunun için medyum edis hocadan yardım alarak 15 günde yapmış olduğu vefk sayesinde sevdiğim adama tekrardan kavuştum. Vefk yapmak isteyenlere bende medyum edis hocayı tavsiye ederim. Bende herkes gibi tavsiyeler üzerine çalıştım herkes gibi sonucumu aldım çok şükür edis hocama bir kez daha teşekkür ederim.

    Medyum edis iletişim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir