Aşk için Yapılan Büyüler

adet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsü yalnızca bayanlara özel bir çalışma olan ve amacı sevdiğini kendine bağlamak aşık etmek olanların tercihidir. Adet kanı büyüsünü yaptırma ve merak ettikleriniz için istanbul medyumu iletişime geçebilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü

Bilindiği gibi bağlama büyüleri kısa zaman içinde insanların tüm düşüncelerini değiştirmek ve partnerlerine karşı olan bağlılıklarını arttırmak için yapılan çok güçlü işlemlerden biridir. Adından da belli olduğu gibi bu işlemleri sadece bayanlar yapabilmektedir. Özellikle kısa zaman içinde sonuç verdiği birçok kez kanıtlanmış olan bu işlemler bayanların kendilerine ait olan adet kanı damlalarını erkeklerin yemek veya içeceklerine damlatmaları ile etkilerini göstermektedir.

Adet kanı büyüsü

Geçmişte bu konuda yapılan işlemlerin diğer bağlama büyüsü işlemlerine göre çok daha kısa zaman içinde sonuç verdiği görülmüş ve bu sebeple birçok bayan bu işlemler ile sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmeye çalışmaktadırlar. Aynı zaman bu işlemleri erkeklerin de yapabilmeleri mümkündür. Tek fark olarak kendilerine ait olan sperm damlalarını kullanmakta olan erkekler aynı şekilde bu damlaları bayanların yemeklerine damlatıp daha sonra istenen sonucun ortaya çıkmasını beklemek zorundadırlar.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu işlemlerde amaç bayanların sevdikleri erkekleri mümkün olan en kısa zaman içinde kendilerine bağlaya bilmelerine yardımcı olmaktır. Bu sebeple medyumlar öncelikle bayanların kendilerine ait olan adet kanı damlalarını kendilerine aşık etmek istedikleri erkeklerin yemeklerine damlatmalarını ve bir şekilde o yemekleri yemelerini sağlamalarını istemektedirler.

Bunu yapan bayanlar daha sonra sabırlı bir şekilde beklemeli ve erkeklerin düşüncelerinde istenen değişimlerin olması için dua etmelidirler. Kimi zaman bayanlar kendilerine ait olan kan damlaları yerine başka bayanların kan damlalarını kullanmaktadırlar. Bu şekilde yapılan işlemler kesinlikle istenen sonucu vermediği gibi aynı zamanda verilen tüm emeğin de tamamen boşa gitmesine neden olmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Yaptırmak İsteyen Kişiler İçin Neler Gereklidir?

Adet kanı büyüleri sadece bayanların kullanabildikleri ve erkekleri kendilerine bağlamak için çok sık kullandıkları işlemlerden biridir. Yüzlerce yıldan bu yana kullanılmakta olan bu işlemler birçok bayanın sevdiği erkeği kendisine aşık etmeyi başarmalarına yardımcı olmuştur. Bilindiği gibi medyumlar bu alanda yapılan işlemlerin çok dikkatli bir şekilde yapılmasını ve kesinlikle rastgele işlemler yapılmamasını önermektedirler. Özellikle kendi başlarına hareket eden bayanlar kesinlikle bu işlemler ile sonuca ulaşamamaktadırlar. Adet kanı büyüsünde kendilerine ait olan adet kanı damlalarını kullanan bayanlar daha sonra medyumların okuyacakları çok özel dualar ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler.

Adet Kanı Büyüsü Ne Kadar Süre İçinde Etkisini Gösterir?

Büyülerin ne kadar süre içinde sonuç vereceği hakkında net bir bilgi vermek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple öncelikle doğru işlemlerin doğru zamanlarda yapıldığından emin olmak gerekmektedir. Bu alanda insanların yaptıkları tüm işlemlerden en kısa zaman içinde sonuç almak istemeleri çok sık rastlanılan bir durumdur. Ortaya çıkan manevi enerjilerin doğru bir şekilde kullanılması ve aynı zamanda doğru bir şekilde yönlendirilmesi her zaman için çok ciddi bir deneyim ve dikkat istemektedir. Medyumlar bu konuda kendilerine gelen talepleri tam anlamı ile karşılamak için öncelikle insanlara neler yapmaları gerektiği konusunda bilgiler vermektedirler.

Aynı zamanda yapılan işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceği konusunda önemli olan bir diğer hususta kullanılan nesnelerdir. Bilindiği gibi adet kanı büyüsünde bayanlar sadece kendilerine ait olan adet kanlarını kullanmalıdırlar. Eğer başka bir bayana ait olan adet kanı damlası kullanılırsa veya bedenin farklı bir yerinden kan damlası alınırsa o zaman yapılan işlem kesinlikle istenen sonucu vermemektedir. Doğru işlemleri yapmak ve aynı zamanda sabırlı bir şekilde beklemek bu işlemlerin sonuçlarını alabilmek için çok önemlidir. Zaten medyumlar her zaman için insanları bu konuda uyarıp gerekli bilgileri kendilerine vermektedirler. 

5 Yorum

 1. Ezgi dedi ki:

  Sevgilimle 2 ay önce ayrıldık ve ben ayrılma sebebimizi bir türlü bilmiyordum durduk yere artık istemiyorum dedi ve gitti. 1 ay boyunca resmen peşinden koştum ancak hiç bir şekilde barışmak istemedi. Bende tavsiyeler üzerine Medyum Atahan Hoca ile görüştüm. Hocamız önce bir bakım yaptı ve bakımda ayrılma sebebimizin başka bir kişi olduğunu söyledi. Bu kişi sevgilimi kendine bağlamak ve benden koparmak için adet kanı büyüsü yaptırmış. Sağ olsun hocamda yapılan çalışmaları temizledi. Sevgilimin bana geri dönmesi için daha güçlü çalışmalar yaptı ve sonrasında kız bir daha herhangi bir büyü yapmasın diye de korumalar yaptı. Şimdi sevgilimle tekrar birlikteyiz ve hatta eskisinden daha çok bağlı bana teşekkürler hocam iyiki varsınız….

  Medyum Atahan 0535 547 6010

  1. Nazmiye dedi ki:

   Kaç günde sonuç aldınız benimde sorunum hemen hemen aynı merak ediyorum şuan başka bir hocayla çalışıyorum 5 haftadır çalışma yaptığını söylüyor ama beni oyaladığını düşünüyorum bu süreler normal mi acaba ?

   1. Ezgi dedi ki:

    5 hafta çok uzun bir süre üzgünüm ama sizi oyalıyorlar resmen. Medyum Atahan hoca ile görüştüğümde ilk başta 9 günde sonuç alacağımı söyledi ama beni 4. gününden itibaren etki görmeye başladım. 7. günde sonucumu aldım bence Medyum Atahan hocayı aramanızı ve yardım almanızı tavsiye ederim sizlere

    1. Nazmiye dedi ki:

     Bugün bana çalışma yapan hocayı aradım telefonları tamamen kapanmış hiç bir şekilde ulaşamadım zaten. Medyum Atahan hocaya nasıl ulaşabilirim ? Numarası varsa yazabilir misiniz ?

     1. Ezgi dedi ki:

      Hocamız size mutlaka yardımcı olur yarı yolda da bırakmaz merak etmeyin numarası bu buyrun 0534 347 9885

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu