Aşk için Yapılan Büyüler

adet kanı ile aşk büyüsü

Adet kanı ile aşk büyüsü

İnsanlar her zaman için sevdikleri kişiler ile mutlu olmak ve onların da kendilerine ciddi bir yakınlık göstermelerini istemektedirler. En ciddi aşk duygularını yaşamak ellerinden geleni yapan insanlar özellikle yaptıkları girişimlerden sonuç alamadıklarında soluğu medyumların yanlarında almaktadırlar. Bu kişiler yaptıkları birçok işlem ile insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmelerini sağlayabilmektedirler. Bu alanda en çok yapılan işlemlerden biri olarak gösterilen adet kanı ile aşk büyüsü özellikle bayanların sevdikleri erkekleri kısa zaman içinde kendilerine aşık edebilmelerini sağlamaktadır.

Kendilerine ait olan kan damlalarını erkeklerin yemeklerine damlatan bayanlar daha sonra medyumların okuyacakları özel dualar ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler. İnsanlara kesinlikle zarar vermemekte olan bu işlemlerin tek sakıncası hijyen bakımından pek onaylanmamasıdır. Bu işlemleri yapan kişiler genellikle kısa zaman içinde sonuç alabilmektedirler. Ancak önemli olan adet kanlarının tamamen o bayana ait olmasıdır. Başka bir bayan kanı veya kendi bedenlerinden farklı bir yerden alınan kan kesinlikle sonuç vermemektedir.

Burada medyumların okudukları duaların da çok ciddi bir önemi vardır. Bu sebeple seçilen medyumların bu alanda deneyimli kişiler olmaları çok önemlidir. Erkekler de bu işlemleri kendilerine ait olan sperm damlaları ile yapabilmektedirler. Çok etkili bir büyü olması sebebi ile günümüzde çok sık bir şekilde uygulandığı bilinmektedir. Adet kanı ile aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler sabırlı olmaları gerektiğini de bilmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu