Ayırma Soğutma Büyüsü

boşanma büyüsü

Boşanma büyüsü nedir

Boşanma büyüsü gibi işlemler isimlerinden de anlaşılacağı üzer insanlar kötülük yapmak ve mutlu giden evliliklerini bitirmelerini sağlamak için yapılmaktadır. Her ne kadar amaç kötü olsa bile yine de bu işlemlerin çok yoğun bir şekilde talep aldığını belirten uzmanlar çoğu zaman istenen sonucun alındığını da belirtmektedirler.

Bu işlemlerde amaç partnerlerin birbirlerine karşı olan bağlılık duygularını kısa zaman içinde yok etmektir. Bunu yapabilmek için ise her ikisinin veya birisinin bilinçaltını kontrol altına almak gerekmektedir. Kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler öncelikle okunacak olan dualara ve daha sonra yapacakları işlemlere acele bir şekilde karar vermelidirler.

Boşanma büyüsü nedir neden yapılır

Boşanma büyüsü işlemlerinin bir insanın partnerine karşı olan ilgisini tamamen bitirebilmesi için öncelikle yapılması gereken şey o kişilerin şahsi eşyalarını temin etmektir. Bu tarz işlemler kimi zaman kötü kimi zaman için ise iyi amaçlar için kullanılabilmektedirler. Örneği bir evliliğin partnerlerden birine belirgin bir şekilde zarar vereceğini gören kişiler bu işlem ile kendisini ciddi bir şekilde zarar görmekten kurtara bilmektedirler.

Aynı şekilde sevmedikleri bir kişinin mutsuz olmasını isteyen kişilerde yapacakları boşanma büyüsü ile mutlu bir şekilde süren evliliğini bitirip kendisine çok ciddi sıkıntılar verebilmektedirler. Bu işlem sonucunda ortaya çıkan enerjiler insanları etki altına aldıklarında o kişiler kesinlikle bu etkileri fark etmemektedirler. Bu da bu işlemlerin yoğun bir şekilde yapılmasında önemli rol oynamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu