dil bağlama büyüsü

Dil bağlama büyüsü adından da belli olduğu gibi kötü amaçlar ile yapılan ve etkileri keskin olan bir büyüdür. İstenen enerjiler ortaya çıktığında insanlar da genellikle konuşma zorluğu gibi belirtiler görülmektedir. Bu işlemler genel anlamda konuşma sorunu yaşanması için yapılabildiği gibi aynı zaman da belli bir konu hakkında konuşulmasını engellemek içinde yapılabilmektedirler. Medyumlar bu tarz işlemleri yaparken genellikle çok güçlü dualardan oluşan özel muskalar hazırlamaktadırlar. Bu muskalar genellikle çok gizli yerlere saklanır ve istenen enerjilerin sürekli olarak o kişilerin etki altına alması sağlanır.

Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler genelikle kısa zaman içinde etkilerini belli etmekte ve insanlar bu etkilerin farkına varamamaktadırlar. İlk anda bir sağlık sorun yaşadığı düşünülen insanlar zaman kaybetmeden medyumların kapılarını çalıp öncelikle bakım işlemi daha sonra ise büyü bozma işlemi yaptırmadıkları takdirde bu işlemlerin etkilerinden kurtulamamaktadırlar. Bu tarz işlemler genellikle etkileri kalıcı olan ancak büyü bozma işlemleri ile yok edilebilmekte olan işlemlerdir. Bu sebeple şüphe duyan kişiler mutlaka medyumlardan yardım almalıdırlar.

Kimi zaman muska yerine kişisel eşyalar üzerinden okunan duaları tercih eden medyumlar bu şekilde yapılan işlemlerin de dil bağlama büyüsünün etkilerini ortaya çıkarmak için yeterli olacağını belirtmektedirler. Her zaman için insanların yoğun bir ilgisi ile karşılaşmakta olan bu işlemler özellikle sevmedikleri kişilere sıkıntı vermek isteyen kişilerin akıllarına gelen ilk seçimdir.

Exit mobile version