Bilgi

gizli ilimler

Gizli ilimler hakkında bilinmesi gerekenler

Gizli ilimlerin ne kadar özel bir alan olduğunu ve bu alanda ne gibi işlemler yapıldığını bilen kişiler genellikle en özel sorunlarında mutlaka medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Her ne kadar her biri ayrı bir bilim dalı bile olsa manevi alanlarda çok kullanılan bu alanlarda çok az sayıda kişi başarılı işlemler yapabilmektedir.

Gizli ilimler ortalama 10 – 12 adet bilim dalından oluşmakta ve bu dalların her biri kendi içinde de ayrı kollara ayrılmaktadır. Büyüler veya fallar gibi hem riskli hem de çok büyük ilgi gören işlemlerde mutlaka kullanılan bu bilim dalları arasında astroloji, havas ilmi, ebced hesabı veya buna benzer özel alanlar yer alır. Tüm bu konularda edindikleri bilgileri bir araya getiren ve yaptıkları işlemleri daha özel hale getirmeye çalışan kişiler genellikle yaşadıkları toplumların en özel karakterleri olmaktadırlar.

İnsanların hem çekindikleri hem de çok büyük saygı duydukları bu kişiler, gizli ilimler sayesinde sırada insanların yapamayacakları birçok işlemi kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Kısa zaman içinde en güçlü manevi enerjilerin harekete geçirilmesini sağlayan bu bilim dallarını tam anlamı ile bilmek insanlara çok büyük avantaj sağlar. İçinde gök bilimleri veya İslami bilimler gibi en özel alanları barındıran gizli ilimler hakkında bilgi bulmakta oldukça zordur. Özellikle İnternet sitelerinde yer alan yüzeysel bilgiler sadece konu hakkında fikir edinmeye yarar. Detaylı bir bili için ise ciddi bir araştırma yapmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu