Büyü Yaptırma

kaşık büyüsü yaptırma

Kaşık büyüsü insanların her zaman uzak durmak istedikleri ve yapacakları küçük hatalarda bile çok ciddi bir şekilde risk altına gireceklerini bildikleri işlemlerdir. Bu alanda yapılan işlemlerin konu ile alakası olan herkesi ciddi bir şekilde risk altına attığını bilen insanlar genellikle hem kendileri hem de çevrelerindeki kişiler için bu işlemlerden uzak durmanın en doğru seçim olacağını bilmektedirler.

Kaşık büyüsü yaptırmak için medyumların kapılarını çalan kişiler genellikle bu işlemlerin nasıl yapılacağını öğrendikleri zaman bir anda bu işlemlerden vazgeçmektedirler. Bu işlemi yapacak olan kişiler öncelikle gece yarısı bir mezar açmak ve daha sonra bu mezardan bir kefen parçası almak zorundadırlar. Tabi ki ilk anda bu durum insanların korkmalarına ve konudan tamamen uzak durmak istemelerine neden olmaktadır.

Bu işlemler her zaman için büyü dünyasının en çok korkulan ve en az yapılan işlemleri olmuşlardır. Kara büyülerden en önemlilerinden biri olan ve genellikle çok kötü sonuçları olan bu işlemler insanların hayatlarını allak bullak etmektedirler. Medyumlar da bu tarz işlemleri yapmamak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kaşık büyüsü yaptırmak isteyen kişiler elde ettikleri bu kefen parçası ile iki adet kaşığı birbirine bağlamak ve daha sonra çok gizli bir yere saklamak zorundadırlar. Bu kaşıklar saklı kaldığı sürece insanlar çok ciddi bir şekilde zarar görecek ve kesinlikle bu etkiler o kaşıklar bulunana kadar devam edecektir. Bu işlemde dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu vardır.

O da niyet iyi ise kaşıkların yüz yüze bağlanacağı ancak niyet kötü ise sırt sırta bağlanacağıdır. Bu sebeple insanlar bu duruma dikkat etmelidirler. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler insanların hayatlarına akıl almaz etkilerde bulunmakta ve kısa zaman içinde büyü bozma işlemi yapılmaz ise kendilerini acılar içinde ölecek hale getirecek hale getirebilmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler insanların her zaman çekindikleri ve maruz kalmak istemedikleri işlemler olduğu için mutlaka kendilerini bu işlemlerden korumak için deneyimli medyumlar ile çalışıp kendilerinden manevi koruma işlemleri hakkında yardım almalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu