Ayırma Soğutma Büyüsü

kendinden uzaklaştırma büyüsü

Kendinden uzaklaştırma büyüsü

İnsanlar kimi zaman istemedikleri ve sevmedikleri kişilerin aşırı ilgileri sebebi ile zor anlar yaşayabilmektedirler. Bu durumu tersine çevirmek ve o kişilerden kurtulmak için yapılması gereken en doğru işlem kesinlikle kendinden uzaklaştırma büyüsüdür. Bu işlemler insanları kısa zaman içinde etki altına alıp ilgileri olan kişilerden uzak durmak istemelerine enden olmaktadır. Ortaya çıkan enerjiler insanların düşüncelerini tam tersi bir şekilde değiştirmekte ve bu sayede kısa zaman içinde istenen durum ortaya çıkabilmektedir. Yapılan işlemlerde medyumların amaçları sadece insanların bilinçaltına müdahale etmek olduğu için yapılan işlemlerde de sadece bu yönde olmaktadır.

Bilindiği gibi büyü dünyasında çok etkili ve riskli işlemler yer almaktadır. Ancak bunların yanında aynı sonuçları daha kısa zaman içinde ve daha zararsız bir şekilde verebilmekte olan işlemlerde bulunmaktadır. Medyumlar kendilerine gelen taleplerde özellikle insanların sevmedikleri kişilerden bir an önce kurtulmalarını sağlamak için her türlü tekniği denemeleri gerektiğini bilmektedirler. Ortaya çıkacak enerjiler insanlarda düşünce anlamında ciddi değişikliklere neden olmaktadır.

Karşılık alamamalarına rağmen ısrarla aynı kişilere yoğun bir şekilde ilgi göstermekte olan insanların bu ilgilerine son vermek tamamen doğru bir şekilde yapılacak olan işlemlere bağlıdır. Bu da deneyimli bir medyum ile çalışmanın gerektiğini göstermektedir. Kendinden uzaklaştırma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler özellikle ilgili kişilerin kendilerine ait olan bir eşyayı temin edebilirlerse daha kısa zaman içinde sonuç alma ihtimalleri vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu