Vefk Yaptırma

Kişiye özel vefk yaptırma

Kişiye özel vefk yaptırma, vefk nasıl taşınır, nasıl hazırlanır, vefk nasıl etki eder.

Vefk işlemlerinin ne kadar karmaşık ve önemli işlemler olduğunu bilen birçok kişi sürekli olarak bu konu hakkında garantili işlemler yapan kişilerin kapılarını çalmaktadırlar. Son derece ciddi bir şekilde yapılması gereken bu işlemler de amaç insanların belli bir amaca ulaşmak istediklerinde bazı manevi enerjilerden de yardım almalarını sağlamaktır. Bunu sağlamak için öncelikle vefk işlemlerinin genel mantığı hakkında tam olarak bilgi sahibi olmak ve aynı zamanda bu işlemlerin nasıl yapıldığını bilmek gerekmektedir.

Birçok kişi bu alanda yapılmakta olan işlemler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları halde kendilerini çok deneyimli ve güvenilir kişiler olarak tanıtarak insanları yanıltmaktadırlar. Çok farklı amaçlar ile yapılabilmekte olan vefk işlemleri genellikle yapılış amaçları ile anılmaktadırlar. Özellikle kendilerine özel olarak vefk yaptırmak isteyen kişiler mutlaka bu işlemleri doğru bir şekilde yapan hocalar hakkında araştırma yapmalıdırlar.

Kişiye özel vefk yaptırmak için kimden yardım almaları gerektiğini bilmeyen kişiler öncelikle bu işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olmalı ve bu bilgiler ile kendilerini sahte hocalardan korumalıdırlar. Bu işlemler öncelikle kağıt üzerine her iki yönde de aynı adetlerde olacak şekilde çizilen karelerin içinde belli sayıların özel bir mantık ile yerleştirilmesi ile yapılmaktadır. Bu sayılar özel olarak seçilir ve yerleştirme aşaması son derece karmaşıktır.

Bunun sebebi ise yerleştirilen sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru sıralandığı zaman aynı toplamı vermesinin gerekmesidir. Eğer yapılan kontrollerde bu sonuç alınamıyorsa o zaman yapılan işlemler hatalı demektir ve hemen tüm aşamalar yeniden kontrol edilmelidir. Birçok hoca bu işlemler hakkında sık sık talep aldıklarını ve insanların beklentilerini karşılamak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtmektedirler.

Bu kadar karışık ve özel bir işlem hakkında kendilerini geliştirip gerekli tüm bilgileri elde ettiklerinden emin olan herkes insanların belli amaçlara kısa zaman içinde ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile vefk işlemi yapabilmektedirler. Dünyanın en eski manevi işlemlerinden biri olan vefkler eski İslam toplumlarında çok sık bir şekilde kullanılmış ve aynı zamanda günümüze kadar gelmiş olan işlemlerdir. Bu işlemler genellikle büyüler ile karıştırılmaktadır. Ancak büyüler ile hiçbir alakaları yoktur.

Bilindiği gibi büyüler sonuçları kesin olan ve insanları fiziki olarak herhangi bir şekilde emek vermek zorunda bırakmayan işlemlerdir. Ancak vefkler sadece insanların belli bir amaca ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile yapılan yardımcı işlemlerdir ve sonuçların alınabilmesi için insanların da ayrıca emek vermeleri gerekmektedir. İstedikleri sonucu alabilmek için emek vermeyen insanların sadece vefk işlemleri ile belli bir amaca ulaşabilmeleri kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmadan önce bu bilgilere de hakim olmak gerekmektedir.

Kişiye özel vefk yaptırmak isteyen kişiler için sadece yaptıkları işlemlerde insanların isimlerini kullanan hocalar aynı teknikler ile hareket etmektedirler. Yapılan işlemlerin sonuçlarının ortaya çıkması çoğu zaman 1 haftayı bulmamaktadır. Doğru bir şekilde yapılan vefk işlemlerinden sonra insanlar kendilerini daha rahat ve daha huzurlu hissetmektedirler. Özellikle birçok kişinin bu işlemleri yapmış olması ve daha da önemlisi eski İslam toplumlarından günümüze kadar tüm toplum liderlerinin de bu işlemleri denemiş olmaları sebebi ile vefkler günümüzde de aynı popülerliklerini korumaktadırlar.

Bu kadar ciddi işlemleri doğru ve titiz bir şekilde yapan hocalar özellikle tüm işlemlerden sonra sayıların toplamlarını tam olarak kontrol etmektedirler. Aynı zamanda bunu yeni hocalara da önermekte olan bu kişiler vefk işlemlerinin çizim aşaması bittiği zaman hazırlanan kağıtların mutlaka dış etkenlerden zarar görmeyecek şekilde koruma altına alınmasını önermektedirler. Eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve şu an müzelerde sergilenmekte olan birçok kişisel eşyada da vefk işlemlerine rastlanabilmektedir.

İlk zamanlarda insanların manevi koruma amacı ile kullandıkları bu işlemler özellikle savaşa giden askerlerin tüm ekipmanlarında yer alıyordu. Daha sonra ki zamanlarda farklı amaçlar ile de kullanılmaya başlanan vefk işlemleri günümüzde artık insanlara özel olarak da yapılabilmektedir. Ortaya çıkacak olan enerjilerin direk olarak bir kişiyi etki altına alabilmesi için sürekli olarak o kişilerin isimlerini anan hocalar bu sayede kısa zaman içinde insanların beklentilerini karşılayan işlemler yapabilmektedirler. Bu zamana kadar yapılan vefk işlemlerine bakıldığı zaman insanların hedeflerine daha kolay ulaşabildikleri ve aynı zamanda bunu yaparken çoğunlukla kendilerini daha rahat hissettikleri görülebilmektedir. Bu kadar eski işlemler olmalarına rağmen günümüzde halen birçok kişi vefk işlemleri hakkında yeterli bilgiye sahip değillerdir.

Bu sebeple bu işlemler ile amaçlarına ulaşmaları mümkün olduğu halde yine de insanlar farklı teknikler ve işlemler yapabilmektedirler. Burada önemli olan insanların doğru işlemler için araştırmalar yapmaları ve vefkler hakkında gerekli tüm bilgileri elde edebilmek için gerekli emeği vermeleridir. Hocalar kendilerine gelen kişiye özel vefk yaptırma taleplerinde insanları her konu hakkında detaylı olarak bilgilendirmekte ve asla rastgele işlemler yapmamaları konusunda uyarılarda bulunmaktadırlar.

Aynı zamanda hazırlanan vefk işlemleri ile kesin olarak amaçlarına ulaşacaklarını düşünen kişilerin bu yanılgıdan kısa zaman içinde kurtulmalarını sağlamak da yine hocalara düşmektedir. Hazırladıkları vefk işlemleri ile kendilerini manevi anlamda daha rahat hissedeceklerini bilen birçok kişi sürekli olarak farklı amaçlar ile hocaların kapılarını çalmakta ve kişiye özel vefk yaptırma konusunda yardım talep etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu