Büyü Yaptırma

kısmet kapatma büyüsü

Kısmet kapatma büyüsü

Kısmet kapatma büyüsü insanların etki altına aldığı zaman bir süre sonra tüm işlerinin bozulmasını ve hayatlarının her alanında hüsran yaşamalarını sağlayan çok özel bir işlemdir bu alanda yapılan işlemler genellikle insanlara zarar vermezler ancak tüm konularda kısmetlerini kaparlar. Medyumlar yapacakları işlemlerde özellikle ilgi kişilerin kendilerine ait olan özel eşyaları veya kendi bedenlerinden alınmış olan şahsi nesneleri kullanmak istemektedirler.

Kısa zaman içinde istenen sonuçları vermekte olan bu işlemler özellikle başarılı medyumlar tarafından her zaman için isteklerin karşılandığı işlemler olmuştur. Birçok kişi özellikle sevmedikleri kişilerin hayatlarına olumsuz dokunuşlar yapabilmek için bu işlemleri denemektedirler. Ellerinden gelen her şeyi yapmalarına rağmen bir türlü istedikleri sonuçları alamamaktan yakınan insanlar bu durumda genellikle kısmet kapatma büyüsünden şüphelen-melidirler. Yapılan işlemlerin ortaya çıkaracağı sonuçlar kimi zaman istenen beklendiği şekilde olmayabilmektedir. Bunun birçok sebebi olabilmektedir.

Yanlış yapılan işlemler veya insanların kendilerini korumak amacı ile yaptıkları özel koruma işlemleri medyumların bu konularda genellikle başarısız olabilmelerine neden olabilmektedir. Bu sebeple öncelikle işlemlere bakım işlemleri ile başlamak ve daha sonra gerekli tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yapmak gerekmektedir. Birçok kişinin bu büyünün etkisi ile olumsuz şekilde etkilendiğini bilen insanlar hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri korumak için çoğu zaman manevi koruma işlemleri yapmaktadırlar. Bu da kısmet kapama büyüsünün her zaman için çok fazla ilgi çeken bir işlem olmasına neden olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu