Medyum

medyumun gerçek olduğunu nasıl anlarım

medyumun gerçek olduğunu nasıl anlarım

Dünyanın en eski zamanlarından bu yana var olan medyumluk mesleği birçok kişi hem merak edilen hem de çok gizemli bulunan son derece özel bir meslektir. Diğer meslekler ile en ufak bir benzerliği olmayan bu meslek özellikle insanların en olmaz denilen sonuçları dahi alabilmeleri için yapılan birçok ilginç işlem ile doludur. İnsanların medyumlar ile çalışma isteklerinde en önemli etken genellikle günlük hayatta kesinlikle elde edemeyecekleri sonuçları bu işlemler ile kolay bir şekilde elde edebiliyor olmalarıdır. Yüzlerce yıldan bu yana kendilerine gelen kişiler yardımcı olmak için ellerinden geleni yapan medyumlar özellikle kısa zaman içinde elde ettikleri sonuçlar sebebi ile günümüzde dahi aynı şekilde popülerdirler.

Ancak medyumun gerçek olduğunu nasıl anlarım veya bir medyuma nasıl güvenebilirim gibi sorular ile kafaları karışan ve medyumlara karşı ciddi bir güvensizlik duygusu besleyen insanlar akıllarında oluşan soruların yanıtlarını mutlaka doğru kaynaklardan almalıdırlar. Güvenilecek bir medyum her şeyden önce mesleğine karşı son derece hakim ve her konu hakkında bilgili olmalıdır. Karşısındaki kişiye hemen güven duygusunu vermesi gereken bu kişiler aynı zamanda günlük hayatlarında da mutlaka sadeliği ön plana çıkarmalıdırlar. Bilindiği gibi medyumların yaptıkları iş kesinlikle gösterişten uzak bir şekilde sadece yardıma ihtiyaçları olan kişiler yardımcı olmaktır. Bu sebeple medyumun geçek olduğunu nasıl anlarım diye soran kişiler mutlaka bu şekilde aramalar yaparak medyum seçmelidirler.

Gerçek ve sahtekar medyumları birbirlerinden ayırt etmenin bir hayli zor olduğu bilinmektedir. Medyum arayışı içine giren ve medyum seçiminde zorlanan kişilerin genel olarak izledikleri yollardan bir tanesi daha önce medyumlara çalışma yaptıran kişilerin yaptıkları yorumlardır. Medyumun gerçekliğini anlamanın bir diğer farklı yolu ise medyuma yapılan bakımdır. Medyum bakımı yüzeysel yapılmakta ve bunun için kişilerin bilgileri yeterli olabilmektedir. Medyumun bilgilerinizle yaptığı bakımdan sonra söyledikleri üzerinden de medyumun ne denli gerçek olduğunu anlamak mümkündür. Aşağıda İnternet ortamından bulduğumuz bazı medyum isimlerini, veya kendilerini medyum olarak tanıtan kişilerin isimlerini paylaştık dilerseniz bu isimler hakkında yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

medyum alim
medyum anıl
medyum aras
medyum aslan
medyum astor
medyum atahan
medyum atusa
medyum bahadır
medyum bedirhan
medyum benan
medyum burak
medyum cemal
medyum demirhan
medyum deniz karınca
medyum dolunay
medyum elife
medyum elsure
medyum erdoğan
medyum evrensel
medyum gazel
medyum güven
medyum hakan
medyum hayati bilgin
medyum haydar ali
medyum kaan
medyum kağan
medyum kandemir
medyum kenan
medyum mahmut kılıç
medyum malik
medyum maruf
medyum matuk
medyum mehdi
medyum mehmet
medyum mehran
medyum mesut
medyum metehan
medyum miran
medyum muhabbet
medyum murat hoca
medyum mustafa
medyum ömer
medyum rabia
medyum rahime
medyum ramis
medyum rauf
medyum recep
medyum saruhan
medyum selma
medyum serbay
medyum serhan
medyum seyid ali
medyum sıdıka
medyum süleyman hoca
medyum şahmaran
medyum yakup aslan
medyum yaser
medyum yaşam
medyum yılmaz
medyum zahrani
medyum zeliha
medyum zeynel
medyum zodyak
medyum baransel
medyum ilim hoca
medyum rasim
medyum atanas
medyum sadi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu