Medyum Araştıranlar

Medyumun yaptığı bakım hakkında

Medyumun yaptığı bakım hakkında

Bakım işlemleri medyumların en çok talep aldıkları ve aynı zamanda insanların üzerlerinde herhangi bir enerji olup olmadığını anlamak için yaptıkları işlemlerdir. Bu işlemlerde genellikle insanlar ile yakın olmak isteyen medyumlar bu durum mümkün değilse o zaman kişilerin resimleri veya kendilerine ait olan herhangi bir eşya ile de yapılabilmektedirler. Aynı ortamda bulunmanın gerekmesinin nedeni insanlara yakın olunduğu zaman çevreye yaydıkları enerjilerin farkında daha kolay varabilmektir. Bu sebeple medyumlar bakım yapacakları kişiler ile aynı ortamda olmanın en doğru sonucu vereceğini belirmektedirler. Medyumların yaptığı bakım hakkında araştırmalar yapan insanlar bu işlemler ile istenen herkesin üzerinde baskı oluşturan enerjilerin olup olmadığını kısa zaman içinde anlamanın mümkün olduğunu da bilmektedirler.

Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler özellikle insanların kısa zaman içinde üzerlerinde oluşan sıkıntılar kurtulmak için ilk adımları atmalarına ve aynı zamanda hangi teknikleri kullanmaları gerektiğine daha kolay karar vermelerine olanak tanımaktadırlar. Birçok medyum kendilerine gelen bakım işlemlerinde insanlar ile aynı ortamda olmanın mümkün olmadığı durumlarda insanların resimlerine bakarak veya eşyalarına dokunarak da üzerlerinde herhangi bir enerji olup olmadığını anlayabilmektedirler. Kimi zaman sebepsiz yere sıkıntılar çekmekte olan kişiler buna neden olan şeyin bir büyü veya olumsuz bir enerji olduğundan şüphelenebilmektedirler. Bunu anlamanın en kolay yolu ise sadece bakım yapmaktır.

Medyumlar bakım yaparken insanların çevreye yaydıkları enerjileri hissetmek istemektedirler. Daha sonra sahip oldukları özel bilgiler ile insanları etkileyen şeylerin ne olduğunu kısa zaman içinde anlayabilmekte olan medyumlar daha sonra insanları bu durumdan kurtarmak için neler yapmaları gerektiğini de anlayabilmektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana yapılan bu işlemlerde deneyimli olan kişileri seçmek ve aynı zamanda herkese güvenmemek gerekmektedir. Medyumlar bu konuda kendilerine gelen talepleri karşılamak için öncelikle bakım işlemleri hakkında kendilerini geliştirmeli ve aynı zamanda bu işlemlerin hangi teknikler ile yapılacağını bilmelidirler. Kimi zaman insanların resimleri kimi zaman ise eşyaları ile yapılan bu işlemler de en etkili tekniği insanlar ile aynı ortamda olmak olduğunu belirten uzmanlar medyumların da bu işlemler hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olmalarını önermektedirler.

İnsanlar kimi zaman hayatlarında bası konularda çok ciddi sorunla yaşayabilmektedirler. Kimi zaman çok ciddi sıkıntılar çekilebilirken kimi zaman da başka kişilerin kendileri için yaptıkları olumsuz işlemler sebebi ile kısmetleri kapanabilmektedir. Bu durumun farkına varan kişiler tam olarak ne olduğunu anlayabilmek için öncelikle doğru bir teknik ile bakım işlemi yapılmalıdır. Yapılan bu işlemlerden sonra elde edilen bilgilere göre hareket etmeleri gereken insanlar her zaman için medyumların kendilerin verdikleri bilgiler ile hareket etmelidirler. Bu sayede yaşanan sıkıntılar kısa zaman içinde yok olabildiği gibi aynı zamanda insanlar çok daha ciddi sorunlar yaşamak zorunda kalmamaktadırlar.

Günümüzde de aynı tekniker ile yapılmakta olan bakım işlemleri birçok kişinin hayatlarında oluşan olumsuzlukların kıs zaman içinde yok olmasına yardımcı olabilmektedir. Bu sebeple medyumlar en çok talebi bakım işlemleri için almakta ve bu işlemler hakkında sürekli olarak kendilerini geliştirmektedirler. Bu işlemleri acemice yapan insanlar kesinlikle hem kendilerini hem de işlemler hakkında yardımcı oldukları kişileri de risk altına atabilmektedirler. Bu işlemlerin kısa zaman içinde sonuca erdirilmesi ve aynı zamanda insanların sorunlarının kısa zaman içinde çözüme ulaşması gerekmektedir. Bu sebeple bakım yapacak olan kişileri her zaman için doğru bir şekilde seçilmesi ve aynı zamanda medyum seçimi konusunda kesinlikle gereksiz riskler alınmaması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu