Büyü Yaptırma

mezara gömülen büyüler

Mezara gömülen büyüler hakkında bilinmesi gerekenler

Kimi zaman çok riskli veya korkutucu olan büyüler özellikle birçok kişinin bu alandan uzak durmalarına neden olmaktadırlar. Bunlar içinde her zaman en ürkütücülerinden biri olan mezara gömülen büyüler insanların adeta bir korku filminden çıkmış gibi hareket ve işlemler yapmalarına neden olmaktadır. Bu işlemler genellikle kötülük amacı ile yapılan ve özel olarak hazırlanan nesnelerin mezarlara gömülmesi ile yapılan işlemlerdir. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler genel olarak kara büyü ismi anılmakta ve kısa zaman içinde çok ciddi etkiler göstermektedirler.

Uzman medyumların kolay bir şekilde yaptıkları bu işlemler kısa zaman içinde etki altına alınan kişilerin hayatlarına akıl almaz derece de sıkıntı vermektedir. Herkesin çok dikkatli olması gereken bu alan özellikle en deneyimli medyumlardan yardım alınarak yapılması gereken bir seçimdir. Kimi zaman en deneyimli medyumlar bile bu işlemleri yapmak istememekte ve insanları farklı alanlara yönlendirmektedirler.

Bunun sebebi ise bu işlemlerin riskli ve aynı zamanda kısa süre içinde farklı şekillerde etki gösterebilmesidir. Gece yarısı bir mezarı açma fikri ilk anda birçok kişiye çok çılgınca gelse bile büyü dünyasında her zaman yapılmakta olan bir işlemdir. Bu sebeple birçok kişi medyumların kendilerine verdikleri bilgilerden sonra bu işlemleri yaptırmaktan vazgeçebilmektedir. Özellikle mezara gömülen büyüler hakkında araştırma yapan kişiler ne olursa olsun seçimlerini farklı işlemlerden yana kullanmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu