Büyü Yaptırma

mezara gömülen muska

Bilindiği gibi büyü dünyasında bazı işlemler insanlara kötülük yapmak amacı ile kullanılır ve etkileri gerçekten de çok ürkütücü olabilir. Bunlardan biri olan mezara gömülen muska işlemleri özellikle kısa zaman içinde en sağlıklı ve en mutlu kişilerin bile inanılmaz sorunlar yaşayabilmelerini sağlayabilmektedir. Bu işlemler genellikle belli bir kişiye kötülük yapmak ve kendisine sıkıntı vermek amacı ile yapılmaktadır. Ortaya çıkardığı etkiler çok kötü olduğu için birçok medyum bu konuda gelen talepleri kabul etmemektedirler.

Bu işlemlerde çok güçlü ve tesirli olduğu bilinen dualar etki altına alınacak olan kişilerin sıkıntı yaşaması niyeti ile okunur ve aynı anda bir kağıda yazılır. Daha sonra bu kağıt muska şeklinde katlanır ve zarar görmeyeceği bir koruma ile herhangi bir mezarın içine gömülür. Ancak bu işlemlerin en önemli kuralları muskaların işlemleri yaptıran kişiler tarafından gömülmesi ve aynı zamanda bu işlemin gece yarısından sonra yapılmasıdır. Bu özelliği ile birçok kişinin korkmasına neden olan bu büyü işlemleri özellikle günümüzde çok fazla kullanılmamaktadır.

Bunun sebebi ise hem riskli olması ve hem de konu ile alakası olan herkesin tehlike altına girmesidir. Bilindiği gibi mezara gömülen muska işlemlerinden sonra ortaya çıkacak olan enerjiler her zaman kontrol altında tutulmalıdır. Bu konuda risk almak istemeyen kişiler en deneyimli medyumların kapılarını çalmalı ve kendilerinin verdikleri bilgiler ile hareket etmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu