Medyum

sahtekar medyumlara hocalara dikkat

sahtekar medyumlara hocalara dikkat

Medyumluk mesleğini başarılı bir şekilde yapabilmenin en önemli kurallarından biri başarılı işlemler ile insanların güvenlerini kazanabilmek ve bunu sürekli hale getirebilmektir. Bunu yapabilen medyumların her zaman için yaşadıkları dönemlerin en önemli medyumları olmaları da bu konunun ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Tarih boyunca insanların bu mesleğe karşı olan ilgileri aratarak devam ettiği için medyum olmak isteyen birçok kişi çıkmıştır.

Ancak bunların çok azı bu konuda başarılı olmuş ve güvenilir bir medyum haline gelmiştir. Sorunsuz bir şekilde hizmet vermenin çok zor olduğu bir alan olan medyumluk özellikle öğrenim ve eğitim konusunda her zaman insanların zorlandıkları bir iştir. Bugüne kadar medyum olarak hizmet vermiş olan birçok kişi olmasına rağmen az sayıda kişinin başarılı olabilmesi de bu mesleğin diğer mesleklerden ne kadar farklı olduğunu ortaya koymaktadır.

Özellikle sahte medyumların oluşturdukları olumsuz havayı dağıtmak için her medyuma çok ciddi iş düşmekte ve bu konuda çok önemli çalışmalar yapmak gerekmektedir. Tabi önemli olan insanların sahtekar medyumlara hocalara dikkat etmeleri ve kendilerini korumak için uymaları gereken kurallara uymalarıdır. Birçok medyumluk işlemi olması ve aynı zamanda bu işlemlerin her birinin farklı teknikler ile yapıldığı için çok ciddi bir deneyim gerektiren medyumluk mesleği insanların risk altına girdikleri bir alandır. Bu sebeple öncelikle sahtekar medyumlara hocalara dikkat gibi uyarılara uymak ve gerekli önlemleri almak gerekmektedir.

Sahtekar medyumlar kimlerdir, sahtekar medyumların isimleri, sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır, gerçek sahtekar medyumlar birbirlerinden nasıl ayırt edilir. Daha önce medyumlara yaptırdığınız çalışmalar hakkında detayları yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Medyum Sezai

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu