Medyum Araştıranlar

sahtekar medyumlara kanmayın

Sahtekar medyumlara kanmayın.

Sorunları için medyum araştıranlar, daha önce yeterli araştırmayı yapmadan kendilerini medyum olarak tanıtan kişilerle iletişime geçenlerin hemen hepsi bir şekilde mağduriyet yaşamıştır ve yaşamaya devam etmektedir. Hangi medyumlar gerçek, hangileri medyumluk ile alakasız kişiler ayırt etmenin zor olduğunu medyum arayanların hemen hepsi bilirler.

Sahtekar medyumları gerçek medyumlardan ayırmak oldukça zordur ve medyumları aramadan önce mutlaka araştırma yapılması gerekir. Sanal ortamda kendini medyum tanıtan birçok kişi var ama aslında bu kişiler, medyumluk hakkında en ufak bilgiye deneyime sahip değillerdir. Bu kişilerin öncelikleri çıkar sağlamaktır ve bu kişilerin medyum olmadığını anlamak kimi zaman çok kolaydır.

İyi bir medyum yaptığı bakımda en doğru bilgileri verendir, yine iyi bir medyumun önceliği maddi çıkar sağlamak değildir. Ve yine gerçek medyumlar gerek konuşma tarzları gerekse sahip oldukları bilgi ve deneyimi sayesinde kişiye tatmin edici cevaplar verebilen kişidir.

İnternet ortamında öyle kişiler vardır ki bu kişilerin medyumluk hakkında ne bilgileri nede medyumluğu yapabilecek özel bir yetenekleri vardır. Bu kişilerin boş vaatler ve yalanlarında bir sınırda yoktur. Ağzı laf yapan türden kişilerdir ancak yalnızca parayı alana kadar.

Aşağıda bazı başlıklar paylaştık ve bunların gerçeklikle alakasız olduğunu hatırlatmak isteriz. Yılan büyüsüdür, Biber büyüsüdür, sarımsak büyüsü bu isimler tamamen uydurmadır. Sahtekar medyumların kendi kendilerine uydurdukları isimlerdir. Yılan büyüsü, sarımsak büyüsü, yumurta büyüsü, ve daha birçok başlık daha, bunlar büyü çeşitleri değildir.

Sahtekar medyumların uydurdukları çalışmalar hakkında.

Üzerindeki yükü atma büyüsü, Tavuk kemiği büyüsü, bakır levha aşk büyüsü, çok para kazanma büyüsü, incir büyüsü, bıçak ile bağlama büyüsü, çakıl taşları ile yapılan büyüler, kiriş büyüsü, saç kılı büyüsü, zincir büyüsü, iğne batırma büyüsü, kader açma büyüsü, evde yastık büyüsü, hastalık büyüsü, sarımsak büyüsü, toplu iğne büyüsü, kuru üzüm büyüsü, şeker büyüsü şekerle yapılan aşk büyüsü, defne yaprağı ile büyü bozma, yılan büyüsü, sivri biber büyüsü acı biberle yapılan ayırma büyüsü, bilezik büyüsü, ayna büyüsü, hera büyüsü, kurdele büyüsü, hurma çekirdeği büyüsü, yumurta büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu