Ermeni ve Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü yapan hocalar

Süryani büyüsü yapan hocalar

Süryani büyüsü yapan hocalar her zaman için saygı görmeyi hak etmektedirler çünkü bu işlemler tüm zamanların en riskli ve tehlikeli işlemleridir. Amaç her ne olursa olsun mutlaka şeytan veya diğer nurani varlıklar ile iletişime geçmekte olan medyumlar bu işlemleri yaparken hem kendilerini hem de yardımcı oldukları kişileri çok ciddi bir şekilde risk altına atmaktadırlar. O zamanlar yaşamış olan medyumların ne kadar başarılı olduğunu ve bu konuda kendilerini ne kadar geliştirdiklerini ortaya koyan bu işlemler günümüzde çok fazla yapılmamaktadır. Bunun sebebi ise hem insanların hem de meydumların çok daha basit işlemler ile amaçlarına ulaşmaya çalışmalarıdır.

Bu zamana kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemlerden sonra ortaya çıkan riskler sebebi ile insanlar çok büyük sorunlar yaşamışlardır. Özellikle kontrolden çıkan bir süryani büyüsünden sonra konu ile alakası olan herkes çok ciddi risk altına girmektedir. Bu sebeple manevi alemler ile iletişime geçmek veya nurani varlıklardan yardım alabilmek konusunda kendilerini geliştirmiş kişilerin dışında hiç kimse bu işlemleri yapmamalıdır. Aynı zamanda bu tarz işlemleri kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile yapmamak gerekmektedir. Süryani büyüsü yapan hocalar ile iletişime geçen insanlar kendilerinden bu işlemler hakkında taleplerde bulundukları zaman öncelikle kullanılacak olan işlemler ve teknikler hakkında bilgiler almalıdırlar.

Bilindiği gibi her türlü büyü işleminde insanları bekleyen bazı riskler yer almaktadır. Bu risklerin bilincinde olmak ve medyum seçimini de ona göre yapmak gerekmektedir. Bu zamana kadar yapılmış olan bu işlemlerde alınan sonuçlar insanların hayallerinin gerçek olmasını sağladığı gibi aynı zamanda kimi zamanda hayal kırıklığı ile sonuçlanmıştır. Bunun sebebi ise kimi zaman medyumların yaptıkları basit hatalar kimi zaman ise kullanılmakta olan riskli tekniklerdir. Bu sebeple özellikle süryani büyüsü yapmak isteyen kişiler kesinlikle çok dikkatli olmalı ve aynı zamanda medyumları seçerken öncelikle bu konuda kendilerini kanıtlamış olan medyumları seçmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde ortadaki risklerin yok olacağını belirten uzmanlar süryani büyüsü yapan hocalar hakkında titiz bir şekilde araştırma yapmadan asla seçim yapılmamasını önermektedirler.

Medyum Sezai

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu