Ayırma Soğutma Büyüsü

uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır

Bilindiği gibi ayırma büyüleri insanların yaşadıkları ilişkilerine nokta koymak ve partnerleri ile olan tüm bağlarını koparmak için yapılan çok güçlü işlemlerdir. Bu konu hakkında bilgileri olmayan kişiler genellikle medyumların bu konu hakkında yaptıkları işlemlerin var olduğunu dahi bilmemektedirler.

Özellikle uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır veya bu işlemler için neler gerekir gibi soruların yanıtlarını aramakta olan insanlar istedikleri tüm medyumlardan bu konu hakkında yardım alabilmektedirler. Bu işlemleri uzaktan yapacak olan kişiler öncelikle etki altına alınacak olan kişilerin isimlerini bir kağıt parçasına yazarlar ve daha sonra bu kağıt parçası üzerine çok güçlü dualar okuyup gizli bir yere saklanmasını istemektedirler.

Daha sonra aynı duaları düzenli olarak okumaya devam eden medyumlar istenen enerjileri harekete geçirmekte ve insanların partnerlerine karşı olan tüm bağlılıklarını kısa zaman içinde kaybetmelerini sağlamaktadırlar. Bugüne kadar birçok kez yapıldığı bilinen bu işlemler kısa zaman içinde her ilişkiye nokta koyabildiği gibi partnerler kesinlikle bu etkileri fark edememektedirler. Özellikle yaşana ayrılığın tamamen doğal sebeplerden kaynaklandığının düşünen insanlar bu etkilerden de kesinlikle zarar görmemektedirler.

Bu işlemleri yaptıracak olan kişiler öncelikle konu hakkında araştırma yapmalı ve ilk seferinde en doğru seçim için bilgi edinmelidirler. Genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkan bu etkiler insanların risk almadan kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmelerini sağladığı için uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu her zaman için medyumlara sorulmaktadır.

Bir Yorum

  1. dilara dedi ki:

    biriyle facede tanistik sevgili olduk sadece sanalda surekli beni tehtit hakaret ediyor baskasina asik olup kendilinden beni birakip gitmesini istiyorum allah rizasi icin bana yardim edin aylemin bilmesini istemiyorum sikatet edemiyorum mecbur onunla aradinda konusmak zorunda kaliyorum mesajina cevap veririyorum nolursunuz beni kurtarin tanidi bi adam varmis herseyini o bilir søyler gecmisini øgrenir seni herkeze rezil ederim diyor yardim edin nolur bi cikmazdayim keske hic tanismasaydim onunla o turkiyede ben norvecde sadece sanalda konusup mesajlasiyoruz kurulamiyorum yardim edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu