Ana sayfa / medyum / Uzman medyumlar kim

Uzman medyumlar kim

medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişilerin araştırma yapmaları gereken konuların başında uzman medyumlar kimlerdir ve bu kişilere ulaşabilmek için nelere dikkat etmek gerekmektedir gibi konular gelmektedir. Bilindiği gibi bu meslek içinde başarılı olan kişilerin sayıları çok az olmasına rağmen bir araştırma yapıldığı zaman kısa süre içinde birçok isime ulaşılabilmektedir. Bunun sebebi ise sahte medyumların sayılarının çok fazla olması ve bu kişilerin insanları çok kolay bir şekilde kandırabilmeleridir. Ancak uzmanlar insanlara verdikleri bilgiler ile her zaman için en doğru adımları atmalarını sağlamakta ve aynı zamanda kesinlikle kendilerini alacakları risklerden korumaktadırlar. Son derece özel bir meslek olan medyumluk mesleği son zamanlarda resmi bir meslek olarak kabul edilmiş olmasına rağmen yine de bu meslek hakkında eğitim veren bir okul veya farklı bir kaynak bulunmamaktadır. Doğal olarak insanlar seçimlerini yaparken çok ciddi bir şekilde araştırma yapmalı ve kesinlikle karşılarına çıkan herkesin gerçek bir medyum olup olmadığından emin olmadan kendileri ile çalışmamalıdırlar.

Çok eski bir geçmişi olan medyumluk mesleği hakkında sahip oldukları bilgiler ile insanların güvenlerini kazanmış olan kişilerin sayıları çok azdır. Bu sebeple insanlar öncelikle çalışmak istedikleri kişilerin kendileri için doğru bir seçim olup olmadığını bilmeden asla harekete geçmemeli ve aynı zamanda hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde seçim yapmamalıdırlar. Genellikle kısa zaman içinde gelen taleplerin karşılanmasını bekleyen insanlar bunu sağlayabilmek için kesinlikle seçtikleri kişiler ile daha önce çalışan kişilerin de önerilerini almalıdırlar. Günümüzde forum sitelerin de zaman geçiren kişiler kısa zaman içinde uzman medyumlar kimdir veya bu konu hakkında kime güvenmek gerekmektedir gibi konular hakkında araştırmalar yapabilen insanlar bu sayede kendilerini de sahte medyumlardan kolay bir şekilde koruyabilmektedirler.

Bir yorum

  1. Uzman medyum yorumları

    Kardeşim için bir çok medyum ile görüşmeler yaptık. Ama bazıları meğerse medyum hocası değilmiş sadece dolandırıcıymış onlar sadece bizim paramızı alıp ne telefonlarımıza çıktılar nede mesajlarımıza cevap verdiler. Bizde o dolandırıcıların tuzağına düştük. Kardeşimin kısmeti kapalıydı onun için kimse talip olmadı kardeşimin artık psikolojisi çok bozulmuştu. Bende son kez kardeşim için en etkili kısmet açma işlemini yapabilecek bir hoca arıyordum. Bu sefer en etkili en iyi medyum sayfalarına girip işlem yaptırım sonuç alan yorumları okumaya başladım. Ani karar vermek istemiyordum iyice araştırdım sonuç alan insanların çoğu Edis hoca ile çalışmış. Bende bu seferki şansımı Edis hoca ile çalışarak karar vererek denemek istedim. Edis hocayı telefon numarası ile aradım kardeşim için yaptırmak istediğim çalışmayı anlattım. Ben ona anlattım o beni dinledi sonra Edis hoca beni bilgilendirdi bende onu dinledim bu şekilde anlaşarak çalışamaya başladı Edis hoca. Çalışma 15 gün sürdü 15 gün sonra kardeşim için çevremizdeki insanlar talip olmak istediklerini söylüyorlardı. Edis hoca sayesinde bir insan daha mutlu. Allah razı olsun hocam sizden gerçekten kardeşimin durumu çok kötüydü sayenizde oda mutlu. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir