Evlilik Büyüleri

evliliği bitiren büyü

evliliği bitiren büyü

İnsanları mutsuz etmek ve hayatlarına olumsuz anlamda etki edebilmek amacı ile yapılan birçok büyü işlemi bulunmaktadır. Bu işlemlerin etkileri çok farklı şekillerde ortaya çıkabilirken bu etkiler tamamen büyülerin yapılış şekilleri veya kullanılan nesneler ile bağlantılıdır. Bu alanda yapılan işlemlerden biri olan evliliği bitiren büyü işlemleri kısa zaman içinde en mutlu evliliklerin dahi tam anlamı ile bitmesini sağlayabilmektedir. Medyumlar bu tarz işlemleri yaparken genellikle çok güçlü dualardan oluşan bazı muskalar hazırlamaktadırlar.

Bu muskaları kimi zaman insanların yaşadıkları yerlerin yakınlarına gömen kimi zaman ise gizli bir yerde saklayan medyumlar bu sayede istenen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler hakkında bilgileri olan kişiler istedikleri herkesin evliliklerini bitirip partnerlerine karşı olan tüm bağlarını bu işlemler ile koparabileceklerini de bilmektedirler.

Bu işlemlerde kullanılan muskaların içine mutlaka konu ile alakası olan en güçlü dualar eklenmelidir. Aynı zamanda insanların kendilerine ait olan kişisel bilgilerininde eklenebildiği bu muskaların mutlaka evli olan çiftlerin yaşadıkları yerlere çok yakın bir yere gömülmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin etkileri ortaya çıktığı zaman insanlar kısa zaman içinde evliliklerine ve eşlerine karşı olan bağlarını kaybetmektedirler.

Özellikle kısa zaman içinde sonuç vermesi beklenen bu işlemlerde insanların zarar görmemeleri için en zararsız ve risk içermeyen teknikler kullanılmalıdır. Bu tarz işlemlerin etkilerinin görülme süresi genellikle bilinmese bile yine de ortalama 2 hafta gibi süreler içinde istenen sonuçlar alınabilmektedir.

Birçok kişi sevmedikleri bir kişinin mutsuz olmasını sağlamak için mutlu giden evliliğini bu işlemler ile bitirmek istemektedir. Evliliği bitiren büyü işlemleri özellikle insanların düşünce dünyalarına çok ciddi etkileri olan ve aynı zamanda etkileri kalıcı olan işlemlerdir.

Hazırlanan muskalar saklandıkları yerden alınana ve büyü bozma işlemleri ile bu işlemlerin etkileri yok edilene kadar devam eden bu etkiler ile istenen her evlilik sona erebilmektedir. Bu sebeple birçok medyum evliliği bitiren büyü veya benzeri işlemler hakkında kendilerine gelen talepleri karşılamak için sürekli olarak sahip oldukları bilgileri geliştirmektedirler.

Bir Yorum

  1. Gulay dedi ki:

    ben çok yakın birine evliliği bitirme büyüsü yaptırmak istiyorum .ama çok etkili oldu ki isteğim olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu