Ayırma Soğutma Büyüsü

iki kişiyi birbirinden soğutma büyüsü

İki kişiyi birbirinden soğutma büyüsü

Birbirinden soğumaları istenen ve yaşadıkları ilişkilere nokta koyması beklenen kişiler için her zaman kullanılmakta olan iki kişiyi birbirinden soğutma büyüsü özellikle kısa zaman içinde verdiği ciddi etkiler ile insanların beklentilerini karşılamaktadır. Bu işlemleri yapan medyumlar genellikle insanların kişisel eşyalarını veya kendi bedenlerinden alınmış olan şahsa özel nesneleri kullanmaktadırlar. Bunlar genellikle tırnak veya saç teli olmaktadır. Bu nesneler üzerine çok ciddi duaları okuyan ve daha sonra bu dualar düzenli olarak devam eden medyumlar istenen etkileri ortaya çıkarmak için acele etmemektedirler.

Çünkü bu işlemlerin etkilerinin ne zaman ve nasıl görüleceği hakkında kesin bir bilgi vermek olanaksızdır. Soğutma büyülerinin en önemli özellikleri insanlar zarar vermemesi ve aynı zamanda etkilerinin kalıcı olmasıdır. Eğer kişiler bu işlemlerin etkisinin altına girdiklerini fark edip büyü bozma işlemleri yaptırmazlar ise genellikle bu etkiler çok ciddi bir şekilde sürebilmektedir. Kendilerini ve partnerlerini bu işlemlerin etkilerinden kurtarmak isteyen kişiler her zaman için manevi koruma işlemleri yaptırmakta ve özellikle muska benzeri işlemler ile amaçlarına ulaşabileceklerini düşünmektedirler.

Yüzlerce yıldan bu yana yapılan ve birçok ilişkinin bitmesine neden olan bu işlemler günümüzde de çok farklı ve etkili işlemler ile yapılabilmektedir. Medyumların sık sık talep aldıkları iki kişiyi birbirinden soğutma büyüsü özellikle insanların sorunsuz bir şekilde etki altına alındığı ve çoğu zaman istedikleri sürede sonuç alabildikleri işlemlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu