Medyum

medyumlar nasıl bilirler

Medyumlar nasıl bilirler

Bazen insanların bilmedikleri birçok sorunun cevabını bir anda verebilmekte olan medyumlar insanları şaşkınlık içinde bırakabilmektedirler. İnsanların isimlerini, kendilerine neden geldiklerini veya kayıp olan bir eşyanın nerede olduğunu bilen medyumlar tüm bunları genellikle yardım alabildikleri manevi varlıkların yardımları ile bilmektedirler. Kimi medyumların manevi alemler ile iletişime geçebilmek gibi bir yeteneği olduğunu herkes bilmektedir. Özellikle nurani varlıkları kendi işlerini yaptırmak için kullanabilen medyumlar her zaman için bu alanda en çok ilgi çeken kişiler olarak gösterilmektedirler.

Birçok kişi birbirlerine medyumlar nasıl bilir veya bu bilgileri nereden alırlar gibi soruları sormaktadırlar. Medyumlar herkes gibi sıradan ve basit insanlardır. Onları diğer insanlardan ayıran en önemli özellikleri manevi elemler ile kolay bir şekilde iletişime geçebilmeleridir. Bilindiği gibi manevi varlıklar yani cinler insanlardan çok daha üstün özellikleri olan ve insanları göremediği veya bilemediği birçok şeyi görüp bilebilen varlıklardır. Bu sebeple kendileri ile iletişime geçme yeteneği olan kişiler her zaman için çok ciddi yardımlar alabilmektedirler.

Bu alanda birçok farklı işlem yapıldığını bilen ve bu işlemler tanıklık ettiklerinde şaşkınlıklarını gizleyemeyen insanlar özellikle manevi alemlerden yardım alan kişileri gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyememektedirler. Normal kişilerin kesinlikle yapamayacakları bu işlemler ile birçok konuda bilgi sahibi olabilen medyumlar kendilerine güvenen kişilerin beklentilerini de karşılayabilmektedirler. Medyumlar nasıl bilir sorusunun yanıtını arayan kişiler ise bu yanıtlardan sonra genellikle tatmin olmaktadırlar.

Medyum Sezai

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu