Büyü Yaptırma

41 iğneli sabun büyüsü

Sabun büyüleri hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemlerin ne kadar riskli ve ne kadar etkili işlemler olduğunu bilmektedirler. Kara büyüler içinde her zaman özel bir yeri olan bu işlemler kimi zaman 41 iğneli sabun büyüsü ismi ile de anılabilmektedir. Bunun sebebi ise yapılışı sırasında bir sabun ve 41 adet iğne kullanılmasıdır. Bu iğneler sabuna batırılır ve sabunun üzerine işlemin yapılış amacına göre insanların adları ve çok önemli dualar okunur. Daha sonra bu sabun mümkün olduğu kadar erimeden dayanabileceği bir yere saklanır. Önemli olan sabuna batırılmış olan bu 41 adet iğnenin uzun süre bu şekilde kalabilmesidir. Doğru bir şekilde yapıldığı takdirde bu 41 iğne düşene kadar etki altına giren kişilerin ciddi bir şekilde sıkıntı yaşayacakları belirtilmektedir.

Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler ortaya çıkardıkları çok ciddi etkiler ile insanlara akıl almaz sorunlar yaşatmışlardır. Genellikle kısa zaman içinde sonuç vermesi ile ünlü olan bu işlemler özellikle kötü niyetle yapıldıkları için birçok kişinin uzak durmak istedikleri işlemlerdir. Medyumlar da kendilerine gelen taleplerde insanları konu ile alakalı tüm konularda uyarmakta ve nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatmaktadırlar. Bu işlemler her ne kadar kısa zaman içinde sonuç verseler bile yine de dikkatli olmak ve her zaman medyumların verdikleri bilgilere önem vermek gerekmektedir. Bugüne kadar birçok kez yapıldığı bilinen bu işlemlerde önemli olan sabunların en doğru yere saklanması ve kesinlikle etki altına giren kişiler tarafından bulunamamasıdır.

Eğer etki altına giren kişiler o sabunu bulup büyü bozma işlemi yaparlarsa o zaman kısa zaman içinde etkiler tamamen yok olacaktır. Bu sebeple medyumlar insanları bu konuda uyarmakta ve kesinlikle sabunun saklanacağı yerin doğru seçilmesini önermektedirler. Aynı zamanda iğnelerinde uzun süre sabuna batırılmış halde kalması gerektiği için sabunun saklandığı yer de çok önemlidir. 41 iğneli sabun büyüsü hakkında bilgileri olmayan ancak bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler mutlaka bu konu hakkında deneyimli olan medyumlara ulaşmalı ve kendilerinden doğru bir şekilde yardım almalıdırlar.

Medyum Sezai

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu