Büyü Yaptırma

Odkara büyüsü

Odkara büyüsü nedir neden yapılır. Odkara büyüsünün etkilerini bilen ve en kısa zaman içinde sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek isteyen kişiler mutlaka bu işlemler hakkında uzmanlaşan bir medyum bulup taleplerini kendisine iletmelidirler. Özellikle bazı bölgeller de 12 gün büyüsü olarak anılması ve insanların her zaman çok güvenmeleri sebebi ile bu işlemleri medyumların da en çok yaptıkları manevi işlemlerden biridir.

Yapılan işlemlerin etkilerinin tam olarak 12 gün içinde ortaya çıkmasını sağlamak için tüm işlemlerin doğru ve sabırlı bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle hazırlanan çizimler de insanlar ile birlikte anne ve baba isimlerinin de yer alması gerekmektedir. Bu durum ortaya çıkan enerjilerin direk olarak istenen kişileri etki altına alabilmesi için en önemli kuralların başında gelmektedir. Bir medyum en kadar deneyimli olursa olsun odkara büyüsü gibi işlemleri son derece titiz bir şekilde yapar. Çünkü bu işlemler hem uzun süren hem de medyumları zorlayan işlemlerdir.

Odkara büyüsü için medyumlar 

Bir kişinin düşüncelerinin kendisine bir şey hissettirmeden değişmesini sağlamak için öncelikle o kişinin farklı bir enerjinin etkisinde olmaması ve aynı zamanda kendisini korumak için manevi korunma işlemlerinden yardım almamış olması gerekmektedir. Bu sebeple her büyü işleminde olduğu gibi bu işlemlerde de medyumların öncelikle bakım çalışması yapması gerekmektedir.

Bilinen en güçlü ve en zorlu bağlama büyülerinden biri olmasına rağmen birçok medyumun bu işlemleri tercih etmemeleri insanların odkara büyüsü hakkında halen çok şey bilmemelerine neden olmuştur. Eğer bir medyum daha önce bu işlemi yapmamışsa veya gerekli bilgilere tam olarak sahip değilse kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemeli ve tüm işlemleri doğru yaptığından emin olmalıdır. Çok güçlü manevi enerjilerin etkilerine giren kişilerin zarar görmemeleri ve sonsuza kadar aynı etkilerin altında kalması için bu duruma çok dikkat etmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu