Vefk Yaptırma

vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk işlemleri genellikle insanların manevi enerjiler etki altına alındıkları işlemlerdir. Bu sebeple bu enerjiler kimi zaman etki altına aldıkları kişilerin üzerilerinde beklenmedik farklı etkilere neden olabilmektedir. Özellikle enerjileri düşük olan kişiler çok daha fazla etki altına girebilmektedir. Bu etkiler genellikle psikolojik anlamda bir sıkkınlık veya ağırlık hissi gibi görülmektedirler. Çok güçlü olduğu için insanların birçok konuda amaçlarına kolay bir şekilde ulaştırmakta olan bu işlemler tarih boyunca çok sık bir şekilde yapılmış ve insanları farklı hedeflerine ulaştırmış işlemlerdir.

İlk zamanlar sadece manevi koruma amacı ile yapılan bu işlemler günümüzde çok daha farklı amaçlar için yapılabilmektedir. Vefk yapılan kişi ne hisseder veya bu işlemler etkilerini nasıl belli eder gibi soruların yanıtlarını arayan insanlar genellikle buldukları yanıtlardan sonra aslında bu işlemlerin insanları risk altına atan işlemler olmadığını görmektedirler. Vefk yapılan bir kişi risk altına girmese bile ortaya çıkan enerjilerin ağırlığı sebebi ile kimi zaman kendilerini kötü hissedebilmekte veya manevi anlamda kendilerini kötü hissede bilmektedirler.

Özellikle enerjileri düşük olan kişiler her zaman için bu tip etkileri daha şiddetli bir şekilde yaşayabilmektedirler. Bu alanda yapılmakta olan tüm işlemler insanların psikolojilerine etki ettiği için herkese farklı bir şekilde tepki gösterebilmektedir. Bu sebeple vefk yapılan kişiler ne hisseder sorusunun yanıtlarını arayan kişiler genellikle birbirinden çok farklı yanıtlar bulabilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu