Büyü Yaptırma

Yedi kardeş kanı büyüsü

Yedi kardeş kanı büyüsü nedir nasıl yapılır bu çalışmadaki amaç nedir ve yedi kardeş kanı büyüsü yaptırmak için neler gerekir.

Bilindiği gibi büyüler her zaman farklı teknik veya nesneler ile yapılabilmektedir. Amaçları ne olursa olsun kullanılan nesneleri doğru bir şekilde seçilmesi ve aynı zamanda işlemlerin doğru bir şekilde yapılması konu ile alakası olan herkesin güven içinde olabilmeleri için çok önemlidir. Blindiği gibi insanlar her zaman için büyü dünyasına karşı ayrı bir ilgi göstermiş ve bu alanda yapılan işlemler hakkında araştırmalar yapmışlardır.

Bu işlemlerden biri olan yedi kardeş kanı büyüsü işlemleri de özellikle birbirlerini çok seven kişilerin kısa zaman içinde birbirlerine karşı olan tüm bağlarını koparan ve bir süre sonra ayrılmalarına neden olan işlemlerdir. Bu işlemler insanların üzerlerinde manevi anlamda çok ciddi baskıların oluşmasına neden olan ve aynı zamanda bunu yaparken kendilerine herhangi bir şekilde zarar vermeyen işlemlerdir.

Medyumlar bu işlemleri yaparken öncelikle kan damlalarını temin ettikten sonra etki altına alınması istenen kişilerin resimlerine damlatmaktadırlar. Eğer bu kişilerin resimlerini temin etmek mümkün değilse o zaman yine ilgili kişilerin isimleri bir kağıda yazılır ve kan damlaları bu kağıtların üzerine damlatılır. Ardından bu resim veya kağıtların üzerine çok ciddi dualar okunmaya başlanır. Bu dualar kısa zaman içinde istenen enerjilerin açığa çıkmasını sağlar ve insanların düşünce dünyalarına etki ederler.

En son olarak ise insanlar çok sevdikleri partnerlerine karşı olan tüm bağlarını kaybedip kısa zaman içinde ilişkilerine nokta koymaktadırlar. Medyumlar bu işlemleri yaparken işlemlerin isimlerinden de anlaşıldığı üzere yedi kardeşin her birinden kan damları almaya gerek görmemektedirler. Bunun yerinde genellikle hayvanlardan alınan kan damlalarını da kullanabilmekte olan medyumlar bu işlemlerde en önemli olan konunun okunan dualar olduğunu belirtmektedirler.

Bu duaları düzenli olarak ve sistemli bir şekilde okumakta olan medyumlar aynı zamanda yapılan işlemlerin her adımında insanların isimlerini de anarak sonuca ulaşabilmektedirler. Ortaya çıkacak enerjilerin insanlar üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi olmaması ve kendilerini risk altına atmaması da bu işlemlere olan ilginin her zaman yüksek olmasını sağlamaktadır. Birçok medyum bu işlemleri çok başarılı bir şekilde yapabilirken aynı zamanda insanlar bu tarz bir enerjinin etkisinden dolayı partnerlerinden ayrılma kararı aldıklarını anlayamamaktadırlar.

Çok eski bir işlem olmasına rağmen insanların bu işlemler hakkında bilgileri olmadığı bilinmektedir. Genellikle ayırma büyüsü adı ile bilinmekte olan bu işlemler kısa zaman içinde gösterdikleri sonuçlar ile bilinmektedirler. İnsanların düşüncelerini tam olarak değiştirip partnere karşı olan sevgi duygusunu nefrete dönüştürmekte olan yedi kardeş kanı büyüsü işlemlerini sadece çok deneyimli medyumlar yapmalıdır.

Bu işlemler kesinlikle risk altına atılmamalı ve aynı zamanda yapılan işlemlerin her adımında gerekli kontroller yapılmalıdır. Özellikle ortaya çıkan enerjilerin insanlar üzerinde olumsuz bir etkisi olup olmadığını görebilmek için sürekli olarak bu kişilerin davranışlarının analiz edilmesi gerekmektedir. Kimi zaman enerjileri çok düşük olan insanlar en basit büyü işlemlerinden dahi çok ciddi bir şekilde etkilenebilmektedir. Bu sebeple deneyimli medyumlar bu konuya çok önem vermekte ve asla bilinçsiz bir şekilde hareket etmemeleri gerektiğini de bilmektedirler.

Uzmanlarda yedi kardeş kanı büyüsü işlemleri hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadan bu işlemleri yapmaya karar verilmemesi gerektiğini belirtmektedirler. Bu alanda yapılmakta olan işlemler birçok kişinin mutlu giden ilişkilerini bitirmiş ve insanlar tüm bu olanları tamamen normal karşılamışlardır. Bu sebeple günümüzde de kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlı olarak kullanılan yedi kardeş kanı büyüsü işlemleri her zaman için büyü dünyasında özel yerleri olan işlemler olmuşlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu