Medyum Araştıranlar

sahtekar medyum kime denir

Sahtekar medyum kime denir

Daha önce medyumlar ile çalışmayan ve bu sebeple medyum seçerken yanılmak istemeyen kişiler öncelikle sahtekar medyum kime denir veya bu kişilerden korunmak için neler yapılmalıdır gibi soruların yanıtlarını bulmalıdırlar. Yapılan birçok işlem ile insanların çeşitli şekillerde mağdur etmekte olan bu kişiler maalesef konu hakkında bilgileri olmayan kişileri çok kolay bir şekilde kandırabilmektedirler. Aslında yaptıkları işlemlerin medyumluk ile uzaktan yakından ilgisi olmadığı halde insanları kolay bir şekilde kendilerine inandıran bu kişiler medyumluk mesleğine karşı olan bakış açısının da her zaman olumsuz olmasına neden olmaktadırlar.

Bu alanda yapılmakta olan işlemler çoğu zaman insanların beklentilerinin karşılandığı ve farklı konularda yardım alabildikleri işlemlerdir. Fakat sahte medyumlar yaptıkları sahte işlemlerden sonra insanları hayal kırıklığına uğratmakta ve sürekli olarak kendilerine farklı bahaneler üretmektedirler. Binlerce yıllık bir geçmişi olan bu meslek hakkında araştırma yapan kişiler aslında medyumların ne kadar saygın ve önemli kişiler olduklarını da bilmektedirler. Her zaman yaşadıkları toplumların en özel ve en farklı kişileri olan medyumlar sahip oldukları özel bilgileri ve yetenekleri kullanıp insanlar için birçok önemli konuda önemli sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaktadırlar.

İsteyen herkesin kendilerine ulaşarak yardım alabileceklerini belirten uzmanlar özellikle sahtekar medyum kime denir veya bu kişiler nasıl anlaşılır gibi soruların yanıtlarını almadan asla hareket geçmemelerini de önermektedirler. Bu kural ileri de sorun yaşamamak için çok önemlidir.

Medyum Sezai

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu